text.skipToContent text.skipToNavigation

Favorit EC 640 SF Електричен шпоретID EK000525638

Favorit EC 640 SF Електричен шпоретID: EK000525638

НОКАУТ ПОНУДА: Искористи попусти до 60% + 5% дополнитено со DINERS картичките! Дознај повеќе овде!

ДОСТАВА ВО СТАН бесплатно без разлика на спрат на подрачје на град Скопје. Дознај повеќе овде

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

15.999 ден

Цена
13.999 ден

Diners Card 5% попуст!

Бесплатна достава

Доставуваме веќе од 26.06.2024

Гаранција: 5 год.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

 
еКупи - Бесплатна испорака и внесување во стан
 
Големите производи се тешки и несмасни за носење до станот, особено ако живеете на горниот кат од вашата зграда и нема лифт во зградата! Потребно е слободно време и енергија што може да се потроши на други работи. Не грижете се, препуштете ни го нам затоа што екупи нуди услуга за бесплатна испорака и внесување во стан на подрачје на град Скопје.
Погледни повеќе овде.

Испораката низ цела Македонија е БЕСПЛАТНА за сите нарачки изнад 2.800ден.

ЕЛЕКТРИЧЕН САМОСТОЕЧКИ ШПОРЕТ EC 640 SF

 

Спецификации

ДИМЕНЗИИ: B/Ш/Д

85CM/60CM/60CM

ДИМЕНЗИИ НА ВНАТРЕШНОСТ НА РЕРНА: B/Ш/Д

33CM/45CM/43CM

КАПАК НА ШПОРЕТ

ПЛОЧА СО 4 РИНГЛИ ЗА ГОТВЕЊЕ

1X145MM, 1X145MM ЕКСПРЕС, 1X180MM, 1X180MM ЕКСПРЕС

ВОЛУМЕН НА РЕРНА

65 L

УПРАВУВАЧКА ТАБЛА СО

6 СКЛОПКИ

6 ПОЗИЦИИ НА КОНТРОЛНИ СКЛОПКИ

√ 

2 ДЛАБОКА ТЕПСИЈА

РЕШЕТКА ВО РЕРНА

√  

СВЕТИЛКА ВО РЕРНА

√  

ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА

A

ВЕНТИЛАТОР ВО РЕРНА

√  

ДОЛЕН ГРЕЈАЧ

1100 W

ГОРЕН ГРЕЈАЧ

1200 W

БРЗ ГРЕЈАЧ

2000 W

БОЈА НА ШПОРЕТ

СРЕБРЕНА

3Д СРЕБРЕН ПАНЕЛ

Тип на производ Шпорети
Бренд Favorit
Гаранција 5 год.
Тип на шпорет Електрични
Енергетска класа А
Поклопец Лим
Екран Не
Волумен на рерна 65 l
Тип на печка Електрична
Тип на чистење на рерната Хидролиза
Број на функции на рерната 9
Одмрзнување Не
Функција на додавање на пареа Не
Телескопска водилка на извлекување Не
Меко затварање на врата Не
Број зони за готвење 4
Индикатор за преостаната топлина Не
Функција на време Не
Детска сигурносна заштита Не
Висина 85 cm
Ширина 60 cm
Длабочина 60 cm
Нето тежина 35 kg
Бруто тежина 39 kg
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!