text.skipToContent text.skipToNavigation
11 пронајдени производи
 • Rohnson R-447 шејкер за кафе Rohnson R-447 шејкер за кафе
  1.389,00  ден
 • MAX NE201A, апарат за варење кафе MAX NE201A, апарат за варење кафе
  999,00  ден
 • Rohnson R-922 електрично ѓезве Rohnson R-922 електрично ѓезве
  1.590,00  ден
 • SENCOR Кафемат SES 1710BK SENCOR Кафемат SES 1710BK
  5.630,00  ден
  SENCOR Кафемат SES 1710BK. Технички карактеристики Боја: црна 15 бари притисок Филтер од не’рѓосувачки челик за 1 и 2 чаши Отстранлив 1.5 L резервоар за вода Индикатор за волумен на вода ON / OFF к...
 • SEVERIN 3868, апарат за мелење кафе SEVERIN 3868, апарат за мелење кафе
  1.099,00  ден
 • GORENJE SMK150B, апарат за мелење кафе GORENJE SMK150B, апарат за мелење кафе
  1.550,00  ден
 • Vivax CM-08126F Апарат за филтер кафе Vivax CM-08126F Апарат за филтер кафе
  899,00  ден
  Vivax CM-08126F Апарат за филтер кафе. Моќност 800W, капацитет 1,25литри (мин. 10 филџани), функција против капење, автоматско задржување на топлината.
 • MAX NE200, апарат за варење турско кафе MAX NE200, апарат за варење турско кафе
  1.299,00  ден
 • Grundig CM 3260 мелница за кафе Grundig CM 3260 мелница за кафе
  1.299,00  ден
 • SEVERIN 3874, апарат за мелење кафе SEVERIN 3874, апарат за мелење кафе
  2.999,00  ден
 • SEVERIN 3590, апарат за правење пена-кафе SEVERIN 3590, апарат за правење пена-кафе
  349,00  ден