text.skipToContent text.skipToNavigation

INTEX 26724 PRISM FRAME 457x107 cm, филтер пумпа, скали, покривка и подлогаID EK000210349

INTEX 26724 PRISM FRAME 457x107 cm, филтер пумпа, скали, покривка и подлогаID: EK000210349

Со секој базен подаруваме гратис хлорна таблета!
Потребно е заедно со базенот да ја додадете и хлорната таблета на линкот погоре.
Акцијата трае до 31.08. или додека има залиха.

32.900 ден
Цена
24.590 ден
INTEX 26724 PRISM FRAME 457x107 cm, филтер пумпа, скали, покривка и подлога, Димензии: 457x107 cm , Капацитет: 14.614литри (90%), Филтер пумпа со капацитет 3.785 литри на час, Бренд: INTEX.  Дознај повеќе

Доставуваме веќе од 15.08.2022

Гаранција: 1 год.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

INTEX 26724 PRISM FRAME 457x107 cm, филтер пумпа, скали, покривка и подлога. Карактеристики: капацитет: 14.614 литри (90%), димензии 457x107cm, филтер пумпа капацитет 3.785 литри на час (денвно да работи 5-6 саати), тежина 65,7кг.

Гаранција 1 год.
Висина 107 cm
Ширина 457 cm
Маса 657 kg
Капацитет на базенот 14614 l
Должина 457 cm
Бренд Intex
Тип на производ Монтажни базени