text.skipToContent text.skipToNavigation

INTEX 26732 PRISM FRAME базен 549x122cm со филтер пумпа (СЕТ)ID EK000210348

INTEX 26732 PRISM FRAME базен 549x122cm со филтер пумпа (СЕТ)ID: EK000210348

Купувајте до 24 рати без камата комотно од вашиот дом. Повеќе можете да погледнете овде.

52.999 ден

Цена
37.999 ден

INTEX 26732 PRISM FRAME базен 549x122cm со филтер пумпа (СЕТ), Димензии: 549x122 cm , Капацитет: 24.311литри (90%), Филтер пумпа со капацитет 5.678 литри на час, Бренд: INTEX.  Дознај повеќе

Бесплатна достава

Доставуваме веќе од 08.06.2023

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

 
еКупи - Бесплатна испорака и внесување во стан
 
Големите производи се тешки и несмасни за носење до станот, особено ако живеете на горниот кат од вашата зграда и нема лифт во зградата! Потребно е слободно време и енергија што може да се потроши на други работи. Не грижете се, препуштете ни го нам затоа што екупи нуди услуга за бесплатна испорака и внесување во стан на подрачје на град Скопје.
Погледни повеќе овде.

Испораката низ цела Македонија е БЕСПЛАТНА за сите нарачки изнад 2.800ден.

INTEX 26732 PRISM FRAME базен 549x122cm со филтер пумпа (СЕТ). Карактеристики: димензии: 549 x 122 cm, капацитет 24,311 литри вода (90%), капацитет на филтер пумпа: 5.678 литри на час (дневно да работи 5-6 саати), тежина 102кг, скали, покривка и подлога.

Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!