text.skipToContent text.skipToNavigation
INTEX 26788 (28316) Prism Frame 400x200x100 cm co филтер пумпа и скалиIDEK000036100
34.284  ден
Цена
19.999  ден

Гаранција: 1 год.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 02.06.2020

INTEX Prism Frame 400x200x100 cm co филтер пумпа и скали. Карактеристики: Димензија 4х2х1m, Капацитет 6,836 литри (90%), филтер пумпа со капацитет од 2.270 литри на час (се препорачуца 3-4 саати дневно да биде вклучена), тежина 68кг.

Тип на производ Монтажни базени
Бренд Intex
Должина 400 cm
Капацитет на базенот 6836 l
Маса 67 kg
Ширина 200 cm
Висина 100 cm
Гаранција 1 год.