text.skipToContent text.skipToNavigation

INTEX 26788 Prism Frame 400x200x100 cm co филтер пумпа и скалиID EK000036100

INTEX 26788 Prism Frame 400x200x100 cm co филтер пумпа и скалиID: EK000036100

РАЗЛАДИ СЕ: Искористи попусти до 40% + 5% дополнитено со DINERS картичките! Дознај повеќе овде!

ДОСТАВА ВО СТАН бесплатно без разлика на спрат на подрачје на град Скопје. Дознај повеќе овде

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

49.999 ден

Цена
23.990 ден

Diners Card 5% попуст!

INTEX 26788 Prism Frame co филтер пумпа и скали Димензии: 400x200x100 cm Капацитет: 6.836 литри (90%) Филтер пумпа со капацитет 2.270 литри на час Бренд: INTEX  Дознај повеќе

Бесплатна достава

Доставуваме веќе од 26.07.2024

Гаранција: 1 год.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

 
еКупи - Бесплатна испорака и внесување во стан
 
Големите производи се тешки и несмасни за носење до станот, особено ако живеете на горниот кат од вашата зграда и нема лифт во зградата! Потребно е слободно време и енергија што може да се потроши на други работи. Не грижете се, препуштете ни го нам затоа што екупи нуди услуга за бесплатна испорака и внесување во стан на подрачје на град Скопје.
Погледни повеќе овде.

Испораката низ цела Македонија е БЕСПЛАТНА за сите нарачки изнад 2.800ден.

INTEX Prism Frame 400x200x100 cm co филтер пумпа и скали. Карактеристики: Димензија 4х2х1m, Капацитет 6,836 литри (90%), филтер пумпа со капацитет од 2.270 литри на час (се препорачуца 3-4 саати дневно да биде вклучена), тежина 68кг.

Должина 400 cm
Маса 67 kg
Тип на производ Монтажни базени
Бренд Intex
Гаранција 1 год.
Капацитет на базенот 6836 l
Висина 100 cm
Ширина 200 cm
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!