text.skipToContent text.skipToNavigation
Intex 26364 Ultra XTR Frame 732x366x132cm монтажен базен со песочна пумпаIDEK000321389
115.000  ден
Цена
99.990  ден
Intex 26364 Ultra XTR Frame 732x366x132cm монтажен базен со песочна пумпа. Карактеристики: Капацитет 31.805 литри (90%), димензии: 732x366x132cm, песочна филтер пумпа со капацитет 7.900 литри на час (Потребно е 5-6 саати да работи дневно), тежина 184,4кг. Време на склопуваењ 60 минути (мерено време ако склопуваат две лица). Упатство и ЦД со видео за склопување во пакувањето.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 13.07.2020

Intex 26364 Ultra XTR Frame 732x366x132cm монтажен базен со песочна пумпа. Карактеристики: Капацитет 31.805 литри (90%), димензии: 732x366x132cm, песочна филтер пумпа со капацитет 7.900 литри на час (Потребно е 5-6 саати да работи дневно), тежина 184,4кг. Време на склопуваењ 60 минути (мерено време ако склопуваат две лица). Упатство и ЦД со видео за склопување во пакувањето.

Тип на производ Монтажни базени
Бренд Intex
Должина 732 cm
Капацитет на базенот 31805 l
Маса 184.4 kg
Ширина 366 cm
Висина 132 cm