text.skipToContent text.skipToNavigation

Xiaomi Redmi 9 3GB/32GB Silver смартфонIDEK000373478

9.499 ден
Цена
7.899 ден
Xiaomi Redmi 9 Сива боја, 6,53" FHD+, 3GB/32GB, 13MP главна камера, Android 10.0 (Q).

Гаранција: 1 год.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 28.07.2021

  • 6,53" Full HD+ големина на екран/li>
  • AI главна камера 13 MP+ 8MP+5MP+ 2MP
  • Mediatek Helio G80 Octa-core процесор
  • Капацитет на батерија 5020 mAh
  • Гаранција 1 годинa
големина на екран 6.53 "
тип на екран 1080x2340
задна камера 13
предна камера 8 MP, f/2.0
RAM Меморија 3 GB
Интерна меморија 32 GB
Проширлива меморија да microSD картица
тип на процесор MediaTek
Оперативен систем Android
Тип на оперативен систем Android 10.0 (Q)
Висина 163.3 mm
Ширина 77 mm
Длабочина 9.1 mm
Гаранција 1 год.
Боја Сива
Бренд Xiaomi
Тип на производ Стандардни мобилни телефони