text.skipToContent text.skipToNavigation

LG LED 43UQ70003LB, 4K Ultra HD, Smart TV, webOS, ThinQ AI, Procesor α5 Gen5 AI, Сива боја **МОДЕЛ 2022**ID EK000480308

LG LED 43UQ70003LB, 4K Ultra HD, Smart TV, webOS, ThinQ AI, Procesor α5 Gen5 AI, Сива боја **МОДЕЛ 2022**ID: EK000480308

Купувајте до 24 рати без камата комотно од вашиот дом. Повеќе можете да погледнете овде.

Цена
25.999 ден

LG LED 43UQ70003LB телевизор Дијагонала: 43" / 108cm Резолуција: 3840 x 2160 (4K) Технологија: LED Smart ТВ: Да Тјунер: DVB-T2/C/S2 WI-Fi: Да  Дознај повеќе

Бесплатна достава

Доставуваме веќе од 09.06.2023

Гаранција: 2 год.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

 
еКупи - Бесплатна испорака и внесување во стан
 
Големите производи се тешки и несмасни за носење до станот, особено ако живеете на горниот кат од вашата зграда и нема лифт во зградата! Потребно е слободно време и енергија што може да се потроши на други работи. Не грижете се, препуштете ни го нам затоа што екупи нуди услуга за бесплатна испорака и внесување во стан на подрачје на град Скопје.
Погледни повеќе овде.

Испораката низ цела Македонија е БЕСПЛАТНА за сите нарачки изнад 2.800ден.
 • LG 43 UQ70003LBQ телевизор
 • 43"(108cm) 4k UHD SMART LED TV
 • Резолуција:(3840 x 2160)
 • α5 Gen5 AI процесор
 • AI Brightness Control
 • 4K Upscaling
 • FILMMAKER MODETM
 • Active HDR
 • ALLM / HGiG
 • HDMI 2.0
 • WiFi 5
 • 2.0 Ch. / 20W
 • AI Sound
 • webOS Smart TV
 • Bluetooth Surround Ready*
 • AI Acoustic Tuning*
 • Clear Voice Pro
 • Sound Share*
 • TV Sound Mode Share
 • e-ARC (HDMI 2)
 • LG ThinQ AI
 • Google Assistant* (Built in)
 • Amazon Alexa* & Alexa lite* (Built in)
 • Airplay2* & Homekit* (Works with)
 • Home Dashboard
 • Sports Alert*
 • Intelligent Voice Recognition*
 • AI Recommendation
 • Magic Remote*
 • Game Optimizer
 • Magic Explorer*
 • 3 x HDMI,1 x USB, eARC (HDMI 2), CI Slot, Bluetooth
 • DVB-T2/C/S2
Останато HDR10 Pro | Active HDR | α5 Gen5 AI Processor | 4K Upscaler | Clear Voice Pro | AI Acoustic Tuning | Гласовно пребарување (со MR22 Magic remote далечинско управување) | Quick Access | Компатиилно со Netflix и Amazon | EPG | EON Ready | Мобилна апликација (LG ThinQ) | ULTRA HD TV сигнал | Youtube | Energy Saving | Компатибилен со MR22 Magic remote не е вклучено во пакувањето
тип на производ Телевизори
Бренд LG
Боја Сива
Гаранција 2 год.
Bluetooth Да
освежување на слики [Hz] 60 Hz
Енергетска класа G
Оперативен систем WebOS
звук 20 W
вграден WiFI Да
TV tuner DVB-T2/C/S2
Тип на ТВ SMART
технологија LED
резолуција 3840 x 2160 (4K)
дијагонала 43"/109 cm
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!