text.skipToContent text.skipToNavigation

Hisense LED 75" 75A6K, 4K Ultra HD, Smart TV, VIDAA U6, Dolby Vision, DTS Virtual X, AI 4K Upscaler **МОДЕЛ 2023**ID EK000592240

Hisense LED 75" 75A6K, 4K Ultra HD, Smart TV, VIDAA U6, Dolby Vision, DTS Virtual X, AI 4K Upscaler **МОДЕЛ 2023**ID: EK000592240

ДОСТАВА ВО СТАН бесплатно без разлика на спрат на подрачје на град Скопје. Дознај повеќе овде

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

СЕДМИЧНА АКЦИЈА: Искористи попусти до 60%! Дознај повеќе овде!

49.999 ден

Цена
42.999 ден

Седмична акција!

Бесплатна достава

Доставуваме веќе од 23.07.2024

Гаранција: 5 год.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

 
еКупи - Бесплатна испорака и внесување во стан
 
Големите производи се тешки и несмасни за носење до станот, особено ако живеете на горниот кат од вашата зграда и нема лифт во зградата! Потребно е слободно време и енергија што може да се потроши на други работи. Не грижете се, препуштете ни го нам затоа што екупи нуди услуга за бесплатна испорака и внесување во стан на подрачје на град Скопје.
Погледни повеќе овде.

Испораката низ цела Македонија е БЕСПЛАТНА за сите нарачки изнад 2.800ден.
Тип на производ Телевизори
Бренд Hisense
Боја Црна
Гаранција 5 год.
Освежување на слики [Hz] 60 Hz
Енергетска класа G
Оперативен систем VIDAA
VESA стандард 400 x 300
TV tuner DVB-T2/C/S2
Тип на ТВ SMART
Технологија на телевизорот LED
Резолуција 3840 x 2160
осветлување Дирекно
HDMI 2.0 3 kom
Дијагонала 75"/190 cm
Далечински управувач SMART
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!