text.skipToContent text.skipToNavigation

LG LED TV 50UR80003LJ, 4K Ultra HD, Smart TV, WebOS, ThinQ AI, α5 AI Processor 4K Gen6, HDR10 Pro, Magic Remote **МОДЕЛ 2023**ID EK000575371

LG LED TV 50UR80003LJ, 4K Ultra HD, Smart TV, WebOS, ThinQ AI, α5 AI Processor 4K Gen6, HDR10 Pro, Magic Remote **МОДЕЛ 2023**ID: EK000575371

ДОСТАВА ВО СТАН бесплатно без разлика на спрат на подрачје на град Скопје. Дознај повеќе овде

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

Цена
30.999 ден

LG UHD телевизор со HDR10 Pro носи оптимизирани нивоа на осветленост за живописни бои и извонредни детали. А5 AI процесорот 4K Gen6 го подобрува LGUHD телевизорот за да ви овозможи извонредно ис...  Дознај повеќе

Бесплатна достава

Гаранција: 2 год.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

 
еКупи - Бесплатна испорака и внесување во стан
 
Големите производи се тешки и несмасни за носење до станот, особено ако живеете на горниот кат од вашата зграда и нема лифт во зградата! Потребно е слободно време и енергија што може да се потроши на други работи. Не грижете се, препуштете ни го нам затоа што екупи нуди услуга за бесплатна испорака и внесување во стан на подрачје на град Скопје.
Погледни повеќе овде.

Испораката низ цела Македонија е БЕСПЛАТНА за сите нарачки изнад 2.800ден.

LG UHD телевизор со HDR10 Pro носи оптимизирани нивоа на осветленост за живописни бои и извонредни детали. А5 AI процесорот 4K Gen6 го подобрува LGUHD телевизорот за да ви овозможи извонредно искуство. Искусете ја вашата омилена содржина одблиску со ултра голем 4K UHD телевизор. LG UHD TV ја носи практичноста на ново ниво со поддршка за Apple AirPlay, HomeKit и Matter. Практично следете ги поврзаните уреди, проверувајте ги информациите речиси истовремено со вашиот глас.

Тип на производ Телевизори
Бренд LG
Боја Црна
Гаранција 2 год.
Освежување на слики [Hz] 60 Hz
Енергетска класа F
Оперативен систем WebOS
TV tuner DVB-T2/C/S2
Тип на ТВ SMART
Технологија на телевизорот LED
Резолуција 3840 x 2160 (4K)
Дијагонала 50"/127 cm
Далечински управувач SMART
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!