text.skipToContent text.skipToNavigation

LG LED TV 70UR80003LJ, 4K Ultra HD, Smart TV, WebOS, ThinQ AI, α5 AI Processor 4K Gen6, HDR10 Pro, Magic Remote **МОДЕЛ 2023**ID EK000575377

LG LED TV 70UR80003LJ, 4K Ultra HD, Smart TV, WebOS, ThinQ AI, α5 AI Processor 4K Gen6, HDR10 Pro, Magic Remote **МОДЕЛ 2023**ID: EK000575377

НОКАУТ ПОНУДА: Искористи попусти до 60% + 5% дополнитено со DINERS CLUB картичките! Дознај повеќе овде!

ДОСТАВА ВО СТАН бесплатно без разлика на спрат на подрачје на град Скопје. Дознај повеќе овде

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

66.999 ден

Цена
57.999 ден

-5% попуст со Diners Club!

Бесплатна достава

Доставуваме веќе од 24.04.2024

Гаранција: 2 год.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

 
еКупи - Бесплатна испорака и внесување во стан
 
Големите производи се тешки и несмасни за носење до станот, особено ако живеете на горниот кат од вашата зграда и нема лифт во зградата! Потребно е слободно време и енергија што може да се потроши на други работи. Не грижете се, препуштете ни го нам затоа што екупи нуди услуга за бесплатна испорака и внесување во стан на подрачје на град Скопје.
Погледни повеќе овде.

Испораката низ цела Македонија е БЕСПЛАТНА за сите нарачки изнад 2.800ден.
Тип на производ Телевизори
Бренд LG
Боја Црна
Гаранција 2 год.
Освежување на слики [Hz] 60 Hz
Енергетска класа F
Оперативен систем WebOS
TV tuner DVB-T2/C/S2
Тип на ТВ SMART
Технологија на телевизорот LED
Резолуција 3840 x 2160 (4K)
Дијагонала 70"/178 cm
Далечински управувач SMART
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!