text.skipToContent text.skipToNavigation
LG UHD TV 55UM7510PLA SMART 55''- телевизорIDEK000249678
39.999  ден
Цена
35.999  ден
LG UHD TV 55UM7510PLA/ UHD, DLED, DVB-C/T2/S2, Wide Color Gammut, DTS Virtual:X, 4K Active HDR, ThinQ AI, webOS Smart TV, Wide Viewing Angle, Built-in Wi-Fi, Bluetooth, Ultra Surround, 3 Sided Cine...

Гаранција: 2 год.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 04.05.2020

За купување на лаптоп или телевизор подаруваме 1.800ден!

За купување на лаптоп или телевизор до 31.03.2020 година ви подаруваме поклон бон во износ од 1.800ден. за наредна нарачка над 6.000ден.
Поклон бонот можете да го искористите до 30 дена од денот кога ќе го добиете, а важи за цел асортиман.

LG UHD TV 55UM7510PLA UHD, DLED, DVB-C/T2/S2, Wide Color Gammut, DTS Virtual:X, 4K Active HDR, ThinQ AI, webOS Smart TV, Wide Viewing Angle, Built-in Wi-Fi, Bluetooth, Ultra Surround, 3 Sided Cinema Screen, 2 Pole Stand, Steel Silver /Дијагонала  55'' / 140 cm / Компресија  MPEG4 / Format 16:9 / четиријадрен процесор. 

 

 

 

аудио влез Да
далечински управувач Стандард
дигитален излез Да
дијагонала 55"/140 cm
Етернет влез Да
HOTEL MODE Базик
Компонентни влез Да
Композитни влез Да
технологија LED
Тип на ТВ SMART
TV tuner DVB-T2/C/S2
Ѕиден носач Да
вграден WiFI Да
постоље Да
Оперативен систем WebOS
USB 3.0 3 kom
Гаранција 2 год.
Бренд LG
Тип на производ Телевизори