text.skipToContent text.skipToNavigation
PANASONIC LED TV TX-55GX550E 4K SMART телевизорIDEK000229468
Цена
30.800  ден
PANASONIC TX-55GX550B GX550 SERIES - 55" LED TV PRODUCT TYPE LED-BACKLIT LCD TV DIAGONAL 55" RESOLUTION 3840 X 2160 DISPLAY FORMAT 4K UHD (2160P) HDR TECHNOLOGY HDR 10, HYBRID LOG-GAMMA (HLG) VIDEO INTERFACE COMPOSITE, HDMI CONNECTIVITY WI-FI, LAN PC INTERFACE VGA (HD-15) LCD BACKLIGHT TECHNOLOGY LED BACKLIGHT - DIRECT-LIT LED IMAGE ASPECT RATIO 16:9 TV TUNER 1 X ANALOGUE, 1X DIGITAL DIGITAL TV TUNER DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2 ANALOGUE TV TUNER PAL, SECAM INTERNET STREAMING SERVICES BBC NEWS, BBC IPLAYER, HBBTV, BBC SPORTS, NETFLIX 4K, AMAZON PRIME VIDEO PICTURE ENHANCEMENTS 3D DIGITAL COMB FILTER SPEAKER SYSTEM 2 SPEAKERS STEREO RECEPTION SYSTEM NICAM USB 2 PORTS REMOTE CONTRO L STANDARD REMOTE VOLTAGE AC 230V ENERGY CLASS CLASS A+ POWER CONSUMPTION OPERATIONAL 140 WATT POWER CONSUMPTION (ON MODE) 86 W POWER CONSUMPTION STAND BY 0.5 WATT ENERGY CONSUMPTION PER YEAR 125 KWH DIMENSIONS (WXDXH) - WITHOUT STAND 124.3 CM X 4.3 CM X 72.1 CM WEIGHT 16 KG

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 09.04.2020

За купување на лаптоп или телевизор подаруваме 1.800ден!

За купување на лаптоп или телевизор до 31.03.2020 година ви подаруваме поклон бон во износ од 1.800ден. за наредна нарачка над 6.000ден.
Поклон бонот можете да го искористите до 30 дена од денот кога ќе го добиете, а важи за цел асортиман.

ПАНАСОНИЦ ЛЕД ТВ ТKC-55ГKC550Е
дијагонала 50"/127 cm
резолуција 3840 x 2160 (4K)
технологија LED
Тип на ТВ SMART
TV tuner DVB-T2/C/S2
VESA standard 200 x 200
вграден WiFI Да
постоље Не
Оперативен систем MyHomeScreen
тип на екран n/a
Бренд Panasonic
Тип на производ Телевизори