text.skipToContent text.skipToNavigation
SAMSUNG LED TV UE50RU7402 Ultra HD SMART''- телевизорIDEK000249677
40.999  ден
Цена
35.999  ден
SAMSUNG LED TV UE50RU7402, Ultra HD, SMART / 50" (127 cm), LED, UHD 4K, Smart TV, Wi-Fi, UHD Engine, PQI 1900, HDR10+, Mega Contrast, Dynamic Crystal Color, UHD Dimming, Dolby Digital Plus, 2CH zvu...

Гаранција: 2 год.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 09.03.2020

SAMSUNG LED TV UE50RU7402, Ultra HD, SMART / 50" (127 cm), LED, UHD 4K, Smart TV, Wi-Fi, UHD Engine, PQI 1900, HDR10+, Mega Contrast, Dynamic Crystal Color, UHD Dimming, Dolby Digital Plus, 2CH звучници, Mirroring, DLNA, Bluetooth Audio, 3x HDMI, 2x USB / Тип на поризвод  CE - LED TV / Дијагонала  50" / 127 cm / Резолуција 4K UHD  3840x2160pix. Димензии на телевизорот [cm] 112,48 x 73,58 x 34,67

 

 

 

аудио влез Да 
далечински управувач Стандард 
дигитален излез Да 
дијагонала 50"/127 cm 
Етернет влез Да 
HOTEL MODE Базик 
Композитни влез Да 
резолуција 3840 x 2160 (4K) 
технологија LED 
Тип на ТВ SMART 
TV tuner DVB-T 
Ѕиден носач Да 
вграден WiFI Да 
постоље Да 
Оперативен систем WebOS 
Bluetooth Да 
USB 2.0 3  kom
Гаранција 2 год. 
Бренд Samsung 
Тип на производ Телевизори