text.skipToContent text.skipToNavigation
SAMSUNG LED TV UE50RU7402 Ultra HD SMART''- телевизорIDEK000249677
40.999  ден
Цена
35.999  ден
SAMSUNG LED TV UE50RU7402, Ultra HD, SMART / 50" (127 cm), LED, UHD 4K, Smart TV, Wi-Fi, UHD Engine, PQI 1900, HDR10+, Mega Contrast, Dynamic Crystal Color, UHD Dimming, Dolby Digital Plus, 2CH zvu...

Гаранција: 2 год.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 04.05.2020

За купување на лаптоп или телевизор подаруваме 1.800ден!

За купување на лаптоп или телевизор до 31.03.2020 година ви подаруваме поклон бон во износ од 1.800ден. за наредна нарачка над 6.000ден.
Поклон бонот можете да го искористите до 30 дена од денот кога ќе го добиете, а важи за цел асортиман.

SAMSUNG LED TV UE50RU7402, Ultra HD, SMART / 50" (127 cm), LED, UHD 4K, Smart TV, Wi-Fi, UHD Engine, PQI 1900, HDR10+, Mega Contrast, Dynamic Crystal Color, UHD Dimming, Dolby Digital Plus, 2CH звучници, Mirroring, DLNA, Bluetooth Audio, 3x HDMI, 2x USB / Тип на поризвод  CE - LED TV / Дијагонала  50" / 127 cm / Резолуција 4K UHD  3840x2160pix. Димензии на телевизорот [cm] 112,48 x 73,58 x 34,67

 

 

 

аудио влез Да
далечински управувач Стандард
дигитален излез Да
дијагонала 50"/127 cm
Етернет влез Да
HOTEL MODE Базик
Композитни влез Да
резолуција 3840 x 2160 (4K)
технологија LED
Тип на ТВ SMART
TV tuner DVB-T
Ѕиден носач Да
вграден WiFI Да
постоље Да
Оперативен систем WebOS
Bluetooth Да
USB 2.0 3 kom
Гаранција 2 год.
Бренд Samsung
Тип на производ Телевизори