text.skipToContent text.skipToNavigation
VIVAX IMAGO LED TV-32LE111T2S2, HD ready телевизорIDEK000225940
8.999  ден
Цена
5.999  ден
VIVAX IMAGO LED TV-32LE111T2S2, HD ready телевизор. Карактеристики: Големина на екран 32" / 80cm, компресија MPEG2, MPEG4, формат: 16:9, 4:3, резолуција 1366х768, светлина 220cd/m2, видлив агол 178...

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 10.04.2020

За купување на лаптоп или телевизор подаруваме 1.800ден!

За купување на лаптоп или телевизор до 31.03.2020 година ви подаруваме поклон бон во износ од 1.800ден. за наредна нарачка над 6.000ден.
Поклон бонот можете да го искористите до 30 дена од денот кога ќе го добиете, а важи за цел асортиман.

VIVAX IMAGO LED TV-32LE111T2S2, HD ready телевизор. Карактеристики: Големина на екран 32" / 80cm, компресија MPEG2, MPEG4, формат: 16:9, 4:3, резолуција 1366х768, светлина 220cd/m2, видлив агол 178C, време на одзив 5ms, NTSC, PAL, SECAM, S2- сателитски прием, VGA x1, USB x1, Headphone x1, HDMI x3, SCART x1, димензии на телевизорот со постоље: 73,2 х 47,7 х 21,2cm, тежина 5,6кг, DVB-T2/T/C/S2 HEVC H.265. Гаранциај 24 месеци.

дијагонала 32"/82 cm
резолуција 1366 x 768 (HD+)
технологија LED
Тип на ТВ NON SMART
TV tuner DVB-T2/C/S2
VESA standard 200 x 100
вграден WiFI Не
постоље Не
тип на екран n/a
Бренд Vivax
Тип на производ Телевизори