text.skipToContent text.skipToNavigation
VIVAX IMAGO LED TV-40LE74SM FHD SMART ANDROID телевизорIDEK000036501
Цена
23.528  ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 18.08.2020

SONY KDL-50W805CBAEP

TX-L32B6E, Големина на екран 32" / 82 cm, Mаксимална резолуција 1366x768, Висок контраст, Видлив агол (hor.)  178 °, VESA компатибилност, Композитен 1, HDMI 2, Компонентен 1, USB 1, Media Player, USB (ver.2.0), Во мирување (Standby): 0,2W; Вклулен (On mode): 31 W

BRAVIA и Android - совршена комбинација. ТВ уредите на Sony штотуку станаа уште попаметни. Не можете ни да замислите што се можете да правите со големиот екран на тв уредот - поврзете го својот смартфон или таблет, стриминг на видео и аудио содржини, прегед на слики и видеа, сурфање и користење на многубројните апликации.

SONY KDL-40R550CBAEP

FHD LED TV, FHD 1080p, PQI 200, 100HZ CMR,DVB-T/C and Analouge tuner, доlby Digital Plus, DTS, 20W RMS, Basic football mode, Game mode, Connections: 2x HDMI, 1x USB, Component in, Composite in, Headphone, Optical out, RF In (Terrestrial/Cable input) , CI +, Anynet+, E-manual, Vesa Support

PHILIPS 40PFS6609/12, 3D SMART LED телевизор

PHILIPS 40 PFL 3107 H/12, 40 инчен LED телевизор

GRUNDIG 32 VLE 4302 BF, 32 инчен LED телевизор

NEO LED-28272

PANASONIC TX-32A300E, LED телевизор

PHILIPS 32PFL3088H, 32 инчен LED телевизор

SONY KDL-40W605BBAEP, SMART LED телевизор

VIVAX FULLHD TV-40LE91T2, телевизор

55" (139 см) Ultra HD 4K ( (3840x2160) / Triluminos / 4K X-Reality pro / 3D Active /Motionflow XR800/ X-Tended Dynamic Range Magnetic Fluid звучници / Wi-Fi bulit in/ One touch Mirroring/ USB /Triple tuner/ Wedge дизајн /Skype камера/2x 3D очила

VIVAX Smart 43S60T2S2SM телевизор. КарактеристикиДијагонала 43" - 109 cm / Формат на слика 16:9 / Резолуција 1920x1080 / Агол на гледање [° ] 178/Технологија на екранот LED / Тип- TV-a SMART(ANDROID 7.1) / TV tuner DVB-T/C/CI+/T2 H.265.Телевизорот располага со 1 GB работна (RAM) меморија како и со 8GB ROM-меморија, Дигитален T2, Сателитски S2 приемник, CI+ како и HOTEL MODE.Уредот се одликува со енергетска класа A+. Останати карактеристикиInstalled App: AppStore, Web Browser, Wireless Display,YouTube, Screen Mirroring, Netflix, MediaPlayer / процесор 300 Hz Clear Motion Engine (CME) агол на гледање (H°/V°) 178° / 178° дигитален тјунер DVB-T/T2/C/S2. Гаранција 24 месеци.VIVAX IMAGO LED TV-48LE74T2, FULL HD, Дијагонала 48"/121cm, Максимална резолуција 1920х1080, светлина 280 cd/m2, Контраст 5000:1, Видлив агол 178 °/178 °, Време на одзив 5ms, HDMI x1, SCART x1, USB x1, Hotel mode, Store Mode, енергетска класа А+

Curved FHD,(3000R), FHD 1920 x 1080, Size - 49"(125cm), Tizen Smart Hub 2016, Quad Core, PQI 800, Micro Dimming Pro, Auto Depth Enhancer, Tuner DVB-TCS2, Speaker 20W, HDMI x 3, USB x 2

SAMSUNG LED TV 32M5002, FULL HD. Part number: UE32M5002AKXXH

SAMSUNG LED TV 40MU6122, Ultra HD, SMART. Part number: UE40MU6122KXXH

VIVAX IMAGO LED TV-32LE77SM_eu / Карактерискити: Дијагонала 32" / 80 cm, Резолуција 1366x768, Светлина 320 cd/m2, Контраст 3000:1, Видлив агол (hor.) 178 °, видлив агол (ver.) 178 °, време на реакција 5 ms, VESA 200x200, Composite 1, HDMI 3,, VIVAX IMAGO LED TV-32LE78T2S2SM, HD, DVB-T/C/T2, A.Телевизорот поддржува Андорид систем односно е смарт и подлежи на 24 месеци гаранција од овластениот сервисер ПАКОМ Компани-Скопје.

55" (139.7cm) 4k Ultra HD SMART LED TV*Резолуција:3840x2160*1400 PQI*Picture in Picture*Micro Dimming*Quad Core Processor*3xHDMI,2xUSB*DVB-T2/DVB-C/DVB-S2*Вграден Wi-Fi*Дијагонала ("): 139.7cm (55")*Резолуција на дисплејот: 3840 x 2160 pixels*HD тип: 4K Ultra HD*Технологија на дисплејот: LEDSAMSUNG UE-32J5000

43" (108 см) / Full HD Android телевизор /3D/ X-Reality Pro / Motionflow XR 800Hz / Wi-Fi bulit in / NFC One touch mirroring / HDMI x 4/USB x3/Triple Tuner/Google Cast/ Google Play Store,/Voice Search-opcionalno/16GB Меморија

Flat UHD, UHD 3,840 x 2,160, Size- 49"(125cm), Tizen Smart Hub 2016, Quad Core, PQI 1500, Ultra Clear Panel, HDR Pro, UHD Dimming, Tuner DVB-TCS2(T2 Ready) , Speaker 20W; WiFi Direct, HDMI x 3, USB x 2

Flat SUHD, UHD 3,840 x 2,160, Size- 49"(125cm), Tizen Smart Hub 2016, Quad Core, Quantum Dot Display, PQI 2300, Ultra Clear Panel Ultimate, 10bit Support, HDR 1000, Supreme UHD Dimming, Precision Black, Peak Illuminator Pro, Dual Tuner (DVB-TCS2X2(T2 Ready)/TCS2X2), Speaker 60W, One Connect; WiFi Direct, HDMI x 4, USB x 3

Доживувајте магични моменти со LG Smart телевизорите. Овој извонреден уред ќе ви го направи секојдневието поинтересно и ќе ви го збогати со многубројни напредни функции за кои не сте ни помислувале дека ќе ги пронајдете во телевизискиот уред.
Уредот со себе поседува магичен далиечински управувач со кој ќе можете универзално да управувате, уредуват, преместувате како и да управувате гласовно или со гестикуклација.
Други уникатни функции се збогатениот интернет прелистувач, управување со вашиот смарт телефон, смарт апликации и други специјални и ексклузивни содржини

PANASONIC TX-47ET 60E, 47 инчен 3D SMART LED телевизор

FUEGO LED 3202, 32 инчен LED телевизор

VIVAX TV-32LE111T2S2 телевизор

LED TV-32LE41, големинана екран 32" / 82 cm, максималнарезолуција 1366x768, светлина300 cd/m2, контраст1200:1, агол на гледање (хоризонтално)  170 °, (вертикално)  160 °, време на реакција  8 ms, VESA 400*200, композитен 1, HDMI 2, компонентен 1, SCART 1, 1, USB 1

Full HD Ultra Slim LED TV, 1920x1080p, Pixel Plus HD, Picture Performance Index 200, USB Recording, HDMI x2, USB 2.0 Multimedia, CI+, DVB-T/T2/T2-HD/C/S/S2 Гаранција 24 месеци.

65" (164 см) Ultra HD 4K ( (3840x2160) / Triluminos / 4K X-Reality pro / 3D Active /Motionflow XR800/ X-Tended Dynamic Range Magnetic Fluid звучници / Wi-Fi bulit in/ One touch Mirroring/ USB / Triple tuner/ Wedge дизајн /Skype камера/2x 3D очила

VIVAX 55" (140cm) LED-55UHD121T2S2 4K UHD телевизор + ГРАТИС 7" Таблет VIVAX TPC-704 3G + case. Карактеристики: 55" (140cm) 4K UHD резолуција: 3840x2160px, Тјунер: DVB-T2/C/S2 H.265, ATV, USB PVR, Енергетска класа A, 3xHDMI, PC Audio x1, VGA x1, USB x2, Влез за слушалки, CI+ слот,Hotel mode, 400Hz CME, Dynamic, Personal, Standard, Movie, Cinema, SECAM, PAL, NTSC, димензии со постоље: 125,4cm x 79cm x 30,5cm, димензии без посотље: 125,4cm x 73,8cm x 83cm. Гаранција 24 месеци. Карактеристики на таблетот: екран 7 ", IPS/PLS, 1024x600, процесор Cortex A7 MTK832 1,3 GHz Quad Core, оперативен систем Android 7.0, интерна меморија: 8 GB + RAM 1 GB, камера задна 2 Mpix, камера предна 0,3 Mpix, 3G, 802.11 b/g/n, Bluetooth 4.0, Боја црна, 12 месеци гаранција.LED TV-32LE90Т2, Дијагонала 32" / 80 цм, Максимална резолуција 1366х768, Светлина  240 cd/м2, Контраст 3000:1, Агол на видливост 178 °/178 °, Време на одзив  5 мс, VESA 100x200, HDMI 2, Component 1, SCART 1, 1, USB 1, Hotel mode,ен.кл.А+

FUEGO LED 24 QFQ 11FD, 24 инчен LED телевизор

43" (108cm) Ultra Slim LED TV Digital Crystal Clerar Picture Performance Index 200 HDMI x2, USB 2.0 Multimedia, CI+ DVB-T/T2, T2-HD, /C/S/S2

LG 32LB550B, 32 инчен LED телевизор

49"(125cm) 4K UHD LED SMART TV*Резолуција:(3840 x 2160)*Quad-core processor*Artificial Intelligence LG ThinQ AI*4K Active HDR*WebOS Smart TV*HDMI,USB,LAN,Cl Slot*DVB-C/T2/S2*Вграден Wi-Fi*HD тип: 4K Ultra HD*Технологија на дисплејот: LEDSAMSUNG LED TV 48J6272, Full HD, SMART

ЛЕД ТВ-32ЛЕ90, Дијагонала 32" / 80 цм, Максимална резолуција 1366kc768, Свјетлина 240 цд/м2, Контраст 3000:1, Видлјиви кут 178 °/178 °, Вријеме одзива 5 мс, ВЕСА 100kc200, ХДМИ 3, Цомпонент 1, СЦАРТ 1, ВГА 1, УСБ 1, Хотел моде,ен.кл.А+

Panasonic TX-43GX550E Smart Ultra HD 40''-телевизор--4K Екран:109cm/Резолуција: 3840×2160p, 4K-Ultra HD,Smart TV / DVB-T2/C HEVC H.265/ Енергетска класа A+ Hotel mode / влезови: 2 x hdmi, 2 x usb,CI-slot, optical, lan, Wi-Fi. Со купениот телевизор следуваат два подароци: USB од 8GB и полнач за во кола

FHD LED TV, FHD 1080p, PQI 200, 100HZ CMR,DVB-T/C and Analouge tuner, доlby Digital Plus, DTS, 20W RMS, Basic football mode, Game mode, Connections: 2x HDMI, 1x USB, Component in, Composite in, Headphone, Optical out, RF In (Terrestrial/Cable input) , CI +, Anynet+, E-manual, Vesa Support

4K Ultra Slim LED TV powered by Android TV, Ambilight 3-sided, PixelPlus ULTRA HD, HDR Premium, VISIBLE Sound, DTS HD Premium Sound, Micro Dimming Pro, Pixel Plus Ultra HD 1300 PPI, Android SMART, Google Play, Apps, 16 GB Memory, Expandable, QUAD Core Processor, HDMI x3, 2x USB 2.0, Wi-Fiac 2x2, CI+, LAN, DVB-T/T2/T2-HD/C/S/S2, Android 6.0

VIVAX IMAGO LED TV-24LE74T2, Дијагонала 24"/60cm, Максимална резолуција 1920х1080, светлина 220 cd/m2, Контраст 3000:1, Видлив агол 178 °/178 °, Време на одзив 5ms, VESA 100x100, HDMI 1, SCART 1, USB 1, Hotel mode

55" (139 см) Ultra HD 4K ( (3840x2160) / Triluminos / 4K X-Reality pro / 3D Passive /Motionflow XR400/ Wi-Fi bulit in/NFC/ One touch Mirroring/ HDMI x4 /Triple tuner/ Wedge дизајн /2x 3D очила/Live Football Mode

Philips 6000 series 4K Ultra Slim Smart LED TV 43PUS6162 108 cm (43") 4K Ultra HD LED TV Quad Core DVB T/C/T2/T2-HD/S/S2 with Pixel Plus Ultra HD

VIVAX IMAGO LED TV-40LE72, Full HD, DVB-T/C, Дијагонала 40'' / 102 цм, Максимална резолуција 1920 x 1080, Светлина 250 cd/m2, Контраст 1:5000, Видлив агол (хор.) 176 °, Видлив агол (вер.) 176 °, Брзина на пренос 6ms, ВЕСА 200 x 200, HDMI- 3, Component- 1, SCART- 1, USB- 1, Hotel mode.

FHD LED TV, FHD 1080p, PQI 200,DVB-T2/C and Analouge tuner, доlby Digital Plus, DTS, 20W RMS, Basic football mode, Game mode, Connections: 2x HDMI, 1x USB, Component in, Composite in, Headphone, Optical out, RF In (Terrestrial/Cable input) , CI +, Anynet+, E-manual, Vesa Support

55" (139 см) Ultra HD 4K ( (3840x2160) / Triluminos / 4K X-Reality pro X1/ 3D Active /Motionflow XR800/ X-Tended Dynamic Range Bass reflex speaker/ Wi-Fi bulit in/ One touch Mirroring/ USB /Triple tuner/ Wedge дизајн /2x 3D очила /Google Cast/ Google Play Store,/Voice Search-opcionalno/16GB Memorija /Voice control-one flick Entrttainment

55" (140цм) ЛЕД Фулл ХД 1920kc1080пиkc, 300Хз ЦМЕ, ДВБ-Т2 Х.265/ДВБ-Т МПЕГ4, АТВ, УСБ ПВР & ТимеСхифт, А+ Енергетска учинковитост, 3kcХДМИ, СЦАРТ, Мини ИПбПр, Мини АВ, ПЦин, СПДИФ Цоаkc Дигитал, улаз за Слушалице, ЦИ приклјучак

EOL VIVAX IMAGO LED TV-40LE70, rasp.

Flat UHD, UHD 3,840 x 2,160, Size- 55"(138cm), Tizen Smart Hub 2016, Quad Core, PQI 1300, Ultra Clear Panel, HDR Pro, UHD Dimming, Tuner DVB-TCS2(T2 Ready) , Speaker 20W; WiFi Direct, HDMI x 3, USB x 2

39" (98cm) Ultra Slim LED TV Digital Crystal Clerar Picture Performance Index 200 HDMI x2, USB 2.0 Multimedia, CI+ DVB-T/T2, T2-HD, /C/S/S2

LG 32LF510B. 32"(81cm). Резолуција: 1366х768. Triple XD Engine. Real Cinema 24P. Virtual Surround.

LG 86" 218cm UK 6500 PLA 4K UHD телевизор. Карактеристики: UHD, DLED, DVB-C/T2/S2, Alpha7 Intelligent Processor, Cinema HDR, 4K HFR, Ultra Luminance, Wide Color Gamut, webOS Smart TV, Built-in Wi-Fi, Bluetooth, Ultra Surround, Two Pole Stand, SilverLED TV-65LE74T2 Full HD, Dijagonala 65"/165cm , Maksimalna rezolucija 1920x1080, Svjetlina 300 cd/m2, Kontrast 5000:1, Vidljivi kut 176 °/176 °, Vrijeme odziva 5 ms, CME:400Hz, HDMI 3, Component 1, SCART 1, 1, USB 1, Hotel mode, Coax 1 , CI en.kl.A

SAMSUNG LED TV 49MU6402, Flat UHD, SMART. Part number: UE49MU6402UXXH

PANASONIC TX-32AS520, SMART LED телевизор

LG 55" 140cm SK 8500 PLA 4K SUPER UHD телевиозор. Карактеристики: SUPER UHD, FALD, DVB-C/T2/S2, Nano Cell Display, Nano Cell Color, Alpha7 Intelligent Processor, Cinema HDR, 4K HFR, Wide Viewing Angle, Dolby Atmos, webOS Smart TV, Built-in Wi-Fi, Bluetooth, Crescent Stand, Full Cinema Screen

 

 SLIM LED TV, Black Front, Narrow Bezel, HD ready, 100Hz CMR, Wide Color Enhancer (Plus), DVB-T/C and Analogue tuner, ConnectShare™ (USB2.0), HDMI 1.4 x2, USB 2.0 x1, Component In (Y/Pb/Pr) x1, Composite In (AV) x1, Digital Audio Out (Optical) x1, Scart x1, RF In (Terrestrial/Cable input) x1, CI+ 1.3 Slot x1

SAMSUNG LED TV 75MU8002, UHD, SMART. Part number: UE75MU8002TXXH

Flat SUHD, UHD 3,840 x 2,160, Size- 55"(138cm), Tizen Smart Hub 2016, Quad Core, Quantum Dot Display, PQI 2200, Ultra Clear Panel Ultimate, 10bit Support, HDR 1000, UHD Dimming, Precision Black, Peak Illuminator Pro, Tuner DVB-TCS2(T2 Ready) , Speaker 40W, One Connect, WiFi Direct, HDMI x 4, USB x 3

49" (124 см) Ultra HD 4K ( (3840x2160) / Triluminos / 4K X-Reality pro / 3D Passive /Motionflow XR200/ X-Tended Dynamic Range Bass reflex speaker/ Wi-Fi bulit in/ One touch Mirroring/ USB /Triple tuner/ Wedge дизајн /2x 3D очила

48" (122см) / Full HD 1080p /Smart LED телевизор / X-Reality PRO / WiFi- built in / Motionflow XR 100Hz / Wireless Mirroring / USB /Triple tuner:T2/C/S2

FUEGO 32" FG 3203, телевизор

Самсунг ЛЕД ТВ серијата 4000 дава слики со висок квалитет и дизајн. По многу прифатлива цена ќе добиете квалитетен производ со одлични карактеристики како што се 50Хз ЦМР, Самсунг ХиперРеал Енгине Плус и Виде Цолор Енханцермсунг Анинет, ЦоннеkcтСхаре, ХДМИ приклучоци СРС звук. И покрај сето тоа евој ЛЕД ТВ е еколошки прифатлив.

ЛЕД 32"ХД

Philips PFH5300. 40"(102cm) Smart LED TV. FULL HD 1920x1080. WiFi Direct.

4K Ultra Slim LED TV powered by Android TV, with Ambilight 2-sided, 4K Resolution, 3840x2160, Picture Performance Index 900, Micro Dimming Pro, PixelPlus ULTRA HD, Ambilight 3 Sided, QUAD Core Processor, Google Play Apps, Cloud Gaming, HDMI x4, 2x USB 2.0, LAN, Wi-Fi Built In 2x2 Integrated, DVB-T/T2/C/S/S2, MPEG4, OS: Android 6.0

SONY KDL-60W605BBAEP, SMART LED телевизор

VIVAX Smart TV 49S60T2S2SM телевизор. Карактеристики на телевизорот: Дијагонала 49"(124 цм) Full HD 1920x1080pix 300Hz CME. Смарт телевизор со оперативен систем ANDROID 7.1 SMART, ROM 8GB Wi-Fi.Дигитален тјунер и сателитски приемник DVB-T2 H.265 HEVC / 264 / DVB-S2 / DVB-T MPEG4, ATV, USB PVR.Уредот се одликува со енергетска класа A+. RF Antena, F Sat Antena, 3xHDMI, CI+ Slot, Component YPbPr, SPDIF Coax Digital.Покрај останатите влезови за приклучоци,телевизорот поседува приклучок за слушалки. Mini A/V Composite, RJ45 LAN, Wi-Fi. Гаранција 24 месеци.SONY KDL-32R430BBAEP, LED телевизор

FHD SMART TV, FHD 1080p, Tizen Smart Hub 2015, PQI 200,DVB-T2/C and Analouge tuner, доlby Digital Plus, DTS, Mobile to TV mirroring, DLNA, 20W RMS, Basic football mode, Game mode, Connections: 2x HDMI, 1x USB, Component in, Composite in, Headphone, Optical out, RF In (Terrestrial/Cable input),WiFi built in, CI +, Anynet+, E-manual, Vesa Support

Hyundai 32 LE-R C4, 32 инчен LED телевизор

Elektra ET-32HD17S Smart HD телевизор. Екран 32" (81cm), HD READY SMART TV, резолуција 1366 х 768px, Тјунер DVB-C-T2, вградено Wi-Fi, LAN приклучок, Web пребарувач, YOUTUBE, 2xHDMI ports, 2xUSB, VGA, SCART

VIVAX IMAGO LED TV-40LE74SM FHD SMART ANDROID телевизор