text.skipToContent text.skipToNavigation

VIVAX IMAGO LED TV-55UHDS61T2S2SM, 4K UHD, ANDROID SMARTID EK000365019

VIVAX IMAGO LED TV-55UHDS61T2S2SM, 4K UHD, ANDROID SMARTID: EK000365019

ДОСТАВА ВО СТАН бесплатно без разлика на спрат на подрачје на град Скопје. Дознај повеќе овде

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

Цена
30.999 ден

VIVAX IMAGO LED TV-55UHDS61T2S2SM SMART телевизор, Екран 55" - 140cm, 4K UHD Резолуција 3840 x 2160 (4K), ANDROID 9.0 SMART 1.5GB/8GB, Wi-Fi, Гаранција 2 Години.  Дознај повеќе

Бесплатна достава

Гаранција: 2 год.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

 
еКупи - Бесплатна испорака и внесување во стан
 
Големите производи се тешки и несмасни за носење до станот, особено ако живеете на горниот кат од вашата зграда и нема лифт во зградата! Потребно е слободно време и енергија што може да се потроши на други работи. Не грижете се, препуштете ни го нам затоа што екупи нуди услуга за бесплатна испорака и внесување во стан на подрачје на град Скопје.
Погледни повеќе овде.

Испораката низ цела Македонија е БЕСПЛАТНА за сите нарачки изнад 2.800ден.

VIVAX IMAGO LED TV-55UHDS61T2S2SM, 4K UHD, ANDROID SMART телевизор

Новиот 4К ULTRA HD ANDROID 9.0 SMART 55"/140 cm телевизор од VIVAX ви носи 4K резолуција со висок динамички распон на бои (HDR), што овозможува сликата која ја гледате да биде најблиска со тоа како нашето око ја гледа во реалноста. 4K технологијата прикажува 4 пати појака резолуција од full HD резолуцијата, што значи дека е многу поостра и појасна бојата. Телевизорот има опреативен систем Android 9.0, со 1,5 GB работна меморија (RAM) и 8GB меморија за снимање на апликации, има дигитален T2, сателитски S2 приемник, HOTEL MODE со опција на клонирање на поставките, и сето тоа доаѓа спакувано во модерен и тенок дизајн. гаранција 2 години.

Тип на производ Телевизори
Бренд Vivax
Гаранција 2 год.
Оперативен систем Android
TV tuner DVB-T2/C/S2
Тип на ТВ SMART
Технологија на телевизорот LED
Резолуција 3840 x 2160 (4K)
Дијагонала 55"/140 cm