text.skipToContent text.skipToNavigation
VIVAX Smart TV49S60T2S2SM-49'' телевизорIDEK000222621
19.000  ден
Цена
15.999  ден
VIVAX Smart TV 49S60T2S2SM телевизор/Карактеристики на телевизорот: Дијагонала 49"(124 цм) Full HD 1920x1080pix 300Hz CME. Смарт телевизор со оперативен систем ANDROID 7.1 SMART 1/ROM 8GB Wi-Fi.Ди...

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 10.04.2020

За купување на лаптоп или телевизор подаруваме 1.800ден!

За купување на лаптоп или телевизор до 31.03.2020 година ви подаруваме поклон бон во износ од 1.800ден. за наредна нарачка над 6.000ден.
Поклон бонот можете да го искористите до 30 дена од денот кога ќе го добиете, а важи за цел асортиман.

VIVAX Smart TV 49S60T2S2SM телевизор. Карактеристики на телевизорот: Дијагонала 49"(124 цм) Full HD 1920x1080pix 300Hz CME. Смарт телевизор со оперативен систем ANDROID 7.1 SMART, ROM 8GB Wi-Fi.Дигитален тјунер и сателитски приемник DVB-T2 H.265 HEVC / 264 / DVB-S2 / DVB-T MPEG4, ATV, USB PVR.Уредот се одликува со енергетска класа A+. RF Antena, F Sat Antena, 3xHDMI, CI+ Slot, Component YPbPr, SPDIF Coax Digital.Покрај останатите влезови за приклучоци,телевизорот поседува приклучок за слушалки. Mini A/V Composite, RJ45 LAN, Wi-Fi. Гаранција 24 месеци.

дијагонала 49"/124 cm
резолуција 1920 x 1080 (Full HD)
технологија LED
Тип на ТВ SMART
TV tuner DVB-T2/C/S2
VESA standard 200 x 200
вграден WiFI Да
постоље Не
Оперативен систем Android
тип на екран n/a
Бренд Vivax
Тип на производ Телевизори