text.skipToContent text.skipToNavigation

ХП Десигњт Т120 610мм еПринтерID EK000003021

ХП Десигњт Т120 610мм еПринтерID: EK000003021

Купување до 72 рати е овозможено за износ на артикл и/или кошничка над 30.000ден преку кредит од Стопанска Банка АД - Скопје. Повеќе на следниот линк.

Цена
48.047 ден

Бесплатна достава

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

ХП Десигњт Т120 610мм еПринтер, 1200kc1200 дпи, Маkc. дулјина роле 45,7 м, Минимална ширина линије 610 мм, ПЦЛ 3, 256 МБ, Етхернет,УСБ, Тинте ЦЗ129А/130/131/132