text.skipToContent text.skipToNavigation
Cannon Picsma MG3650 blackIDEK000002995
Нашата најниска цена
2.876,00 ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Цанон А4 мултифунксицки МГ3650 ИнкЈет уред, 9.9/5.7 ппм, Вирелесс, сцаннер флатбед (ПГ540/ЦЛ541)
Тип на производ Принтер