text.skipToContent text.skipToNavigation
20 пронајдени производи
brzaisporakaMK
SSD Adata 240GB SU650 SATA 3D Nand диск
SSD Adata 240GB SU650 SATA 3D Nand диск
2.460 ден
ССД АДАТА 240ГБ СУ650 2,5" , 7мм , Цонтроллер : Марвелл , САТА 6Гб/с, Брзина на читање до: 520Мб/с, Брзина на пишување до 450МБ/с - Ново пакувањ

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 30.05.2022

brzaisporakaMK
ССД САМСУНГ 2ТБ 970 Ево Плус, М.2 2280 ПЦИе
ССД САМСУНГ 2ТБ 970 Ево Плус, М.2 2280 ПЦИе
18.360 ден
ССД САМСУНГ 2ТБ 970 Ево Плус , Капацитет 2ТБ, Сучелје М.2, ПЦИе 3.0 kc4 , 3-бит МЛЦ , НВМе 1.3 , Брзина на читање до: 3500 МБ/с, Брзина на запис до 3300 МБ/с , 600 ТБВ*

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 30.05.2022

brzaisporakaMK
Western Digital 4TB WD40EFZX RED хард диск
Western Digital 4TB WD40EFZX RED хард диск
6.590 ден
WD Red Plus NAS™ WD40EFZX (CMR), 4 TB, SATA3, 128 MB, 3,5", 5.400 rpm, WD40EFZX

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 30.05.2022

brzaisporakaMK
ADATA SSD 512GB SU800 Sata 3D Nand
ADATA SSD 512GB SU800 Sata 3D Nand
3.770 ден

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 30.05.2022

brzaisporakaMK
Samsung SSD 1TB 870 EVO 2,5" SATA MZ-77E1T0B/EU
Samsung SSD 1TB 870 EVO 2,5" SATA MZ-77E1T0B/EU
8.240 ден
Samsung SSD 1TB 870 EVO 2,5" SATA MZ-77E1T0B/EU Капацитет 1ТБ, интерфејс САТАИИИ 2,5", брзина на читањ до 560 МБ/с, брзина на запишувањ до 530 МБ/с

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 30.05.2022

brzaisporakaMK
SAMSUNG SSD 500GB 870 EVO MZ-77E500B/EU
SAMSUNG SSD 500GB 870 EVO MZ-77E500B/EU
4.870 ден
SSD Samsung 500GB 870 EVO, kapacitet 500GB, SATA 3, 2,5", brzina na èitanje do 560 MB/s, brzina na zapišuvanje do 530 MB/s, MZ-77E500B/EU

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 30.05.2022

brzaisporakaMK
Samsung SSD 250GB 980 m.2 NVMe
Samsung SSD 250GB 980 m.2 NVMe
2.950 ден
Samsung SSD 250GB 980 m.2 NVMe

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 30.05.2022

brzaisporakaMK
Western Digital 8TB 80EFBX Red Plus NAS (CMR) 8TB 3,5"
Western Digital 8TB 80EFBX Red Plus NAS (CMR) 8TB 3,5"
12.690 ден
Western Digital 8TB 80EFBX Red Plus NAS (CMR) 8TB 3,5"

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 30.05.2022

brzaisporakaMK
SSD 1 TB Transcend MTE220S PCIe M.2 2280 NVMe
SSD 1 TB Transcend MTE220S PCIe M.2 2280 NVMe
8.830 ден
SSD TRANSCEND MTE220S , Kapacitet: 1 TB PCIe M.2 2280 NVMe , Read up to 3.500 MB/s , Write up to 2.800 MB/s, TS1TMTE220S

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 30.05.2022

brzaisporakaMK
AXAGON CLR-M2 пасивен кулер за M.2 SSD, 80мм SSD
AXAGON CLR-M2 пасивен кулер за M.2 SSD, 80мм SSD
900 ден
Пасивен ладилник AXAGON CLR-M2 ALU за идеално ладење на M.2 SSD-уреди со високи перформанси.Разновидниот пасивен ладилник може да се користи за дискови M.2, големина до 22x80 mm.Трите термички спро...

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 30.05.2022

brzaisporakaMK
ССД 256ГБ ТС 110С М.2 2280 НВМе
ССД 256ГБ ТС 110С М.2 2280 НВМе
2.280 ден
ССД Трансценд 256ГБ 110С, ПЦИе Ген 3kc4, М.2 2280, 3Д ТЛЦ, Реад уп то 1800МБ/с , Врите уп то 1500МБ/с, СЛЦ цацхинг ,гаранција: 60 мј.

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 30.05.2022

brzaisporakaMK
WD SSD Blue™ 250GBБ М.2 WDS500G2B0B диск
WD SSD Blue™ 250GBБ М.2 WDS500G2B0B диск
2.290 ден
Подготвен за потребите на ва[иот компјутер, со неговите високи перформанси ВД Блуе ™ 3Д НАНД САТА ССД нуди висок капацитет, зголемена сигурност и брза работа

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 30.05.2022

brzaisporakaMK
Samsung SSD 1TB 980 m.2 NVMe
Samsung SSD 1TB 980 m.2 NVMe
8.220 ден
Samsung SSD 1TB 980 m.2 NVMe

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 30.05.2022

brzaisporakaMK
AXAGON EE25-XA6 USB3.0-SATA 6G 2.5" HDD/SSD кутија за диск
AXAGON EE25-XA6 USB3.0-SATA 6G 2.5" HDD/SSD кутија за диск
660 ден
Компактна алуминиумска надворешна ALINEbox кутија AXAGON EE25-XA6 со USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0) интерфејс дизајниран за 2.5 "SATA хард дискови или SSD дискови. Интерфејсот SATA 6G со поддршка на UASP ...

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 30.05.2022

brzaisporakaMK
SSD 240GB WD Green 2.5" SATA
SSD 240GB WD Green 2.5" SATA
1.790 ден
ССД ВД 240ГБ Греен 2.5" Сата ИИИ 6Гб/с , Реад уп то 545 МБ/с , 36 м.гаранција

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 30.05.2022

brzaisporakaMK
AXAGON ADSA-SMB USB3.0 - 1x SATA 6G HDD Dock Station
AXAGON ADSA-SMB USB3.0 - 1x SATA 6G HDD Dock Station
1.610 ден
SuperSpeed USB AXAGON ADSA-SN COMPACT HDD / SSD DOCK приклучна станица лесно и брзо поврзува кој било SATA диск со вашиот компјутер. Практичен помошник за најлесен и најбрз начин за поврзување на S...

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 30.05.2022

brzaisporakaMK
AXAGON EEM2-UG2 USB-C 3.1 Gen 2 - M.2 NVMe SSD 42-80mm кутија
AXAGON EEM2-UG2 USB-C 3.1 Gen 2 - M.2 NVMe SSD 42-80mm кутија
1.880 ден
Супер брза надворешна кутија AXAGON EEM2-UG2 е дизајнирана за NVMe (PCI-Express) M.2 SSD дискови. Опремена со модерен SuperSpeed USB-C конектор за лесно и сигурно поврзување. Благодарение на PCI-Ex...

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 30.05.2022

brzaisporakaMK
AXAGON ADSA-ST USB3.0 - 2x SATA 6G CLONE DUAL HDD Докинг станица
AXAGON ADSA-ST USB3.0 - 2x SATA 6G CLONE DUAL HDD Докинг станица
2.390 ден
Докинг станицата за клонирање AXAGON ADSA-ST USB 3.0 брзо и лесно го спојува вашиот компјутер со кој било SATA уред или дури два уреди истовремено. Интерфејсот SATA 6G со поддршка на UASP ви овозмо...

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 30.05.2022

brzaisporakaMK
Toshiba P300 1TB 3,5" хард диск
Toshiba P300 1TB 3,5" хард диск
2.260 ден

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 30.05.2022

brzaisporakaMK
Western Digital Blue 1TB SATA 3 хард диск
Western Digital Blue 1TB SATA 3 хард диск
2.490 ден
ВД Блуе™ 10ЕЗЕKC, 1000 ГБ, САТА3, 64 МБ, 3,5", 7.200 рпм

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 30.05.2022