text.skipToContent text.skipToNavigation
  • 1(current)
  • 2
  • 3
70 пронајдени производи
INTEL Core i5 10400 процесор
INTEL Core i5 10400 процесор
9.790 ден
INTEL Core i5 10400 процесор. Core i5 10400, socket 1200, работна фрекфенција 2900 MHz, L3 cache 12MB, Технологија на производство 12nm, TDP 65W, кулер -BOX, Интегрирана графика Intel® UHD Graphics 630, Memory channel 2

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 03.12.2020

ASUS 1200 PRIME H410М-D матична плоча
ASUS 1200 PRIME H410М-D матична плоча
4.490 ден
ASUS 1200 PRIME H410М-D матична плоча. PRIME H410M-D, 1200, DDR4, Број на слотови х2, 2400,2666,2800,2933 MHz, HD630, PCIe x16 1, PCIe 3.0 x16 1, SATA 6Gb/s 4, 1x 10/100/1000 Ethernet, 8-канално аудио, Serial х1, USB 2.0 х2, µATX, M.2 1

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 03.12.2020

Western Digital Blue 1TB SATA 3 хард диск
Western Digital Blue 1TB SATA 3 хард диск
2.390 ден
ВД Блуе™ 10ЕЗЕKC, 1000 ГБ, САТА3, 64 МБ, 3,5", 7.200 рпм

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 03.12.2020

Тврд Диск ВД Ред НАС™ 6ТБ ВД60ЕФАKC
Тврд Диск ВД Ред НАС™ 6ТБ ВД60ЕФАKC
12.690 ден
ВД Ред НАС™ 60ЕФАKC, 6 ТБ, САТА3, 256 МБ, 3,5", 5.400 рпм

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 03.12.2020

Intel Pentium G5420 процесор
Intel Pentium G5420 процесор
3.490 ден
Intel Pentium G5420 процесор. Работна фрекфенција  3800 MHz, L3 cache 4MB, Јадро Coffee Lake, Кулер има, Intel UHD Graphics 610, Memory channel Dual channel DDR4-2400

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 03.12.2020

Thermaltek UX100 кулер за процесор
Thermaltek UX100 кулер за процесор
990 ден
ЦЛ-П064-АЛ12СВ-А, 1150,1151,1155,1156,775,АМ2,АМ2+,АМ3,АМ3+,ФМ1,АМ4,ФМ2, Алуминум, 1800 рпм, 26,92 дБА, Димензии на вентилатор 120 х 120 х 25 мм мм, Димензии на кулер 122.3 х 122.3 х 66.1 цм, 30000 х

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 03.12.2020

Intel Core i5 9400F
Intel Core i5 9400F
10.299 ден
Цоре и5 9400Ф, Соцкет 1151 в2, Работна фреквенција 2,9 ГХз (маkc 4.0ГХз), Л3 цацхе 9МБ, Цоффее Лаке, Број јадра 6, Технологија на производство 14нм, ТДП 65В, Вентиларот -да, Интегриран ГПУ - не, М...

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 03.12.2020

Thermaltake кулер Contac 9
Thermaltake кулер Contac 9
1.369 ден
Цонтац 9 обезбедува одли~ни перформанси за ладеве. Неговите карактеристики вклу~уваат 0,4 мм алуминиумски ленти за ефективна дисперзија на топлината, а вклу~ениот вентилатор контролиран од 92мм ПВМ...

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 03.12.2020

Western Digital 10EFRX хард диск
Western Digital 10EFRX хард диск
4.120 ден

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 03.12.2020

Western Digital WD Purple 4TB WD40PURZ
Western Digital WD Purple 4TB WD40PURZ
6.900 ден

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 03.12.2020

Toshiba P300 2TB 3,5" хард диск
Toshiba P300 2TB 3,5" хард диск
4.085 ден

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 03.12.2020

SSD Kingston 480 GB A400 Series 2.5" SATA 3
SSD Kingston 480 GB A400 Series 2.5" SATA 3
3.190 ден

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 03.12.2020

Toshiba P300 1TB 3,5" хард диск
Toshiba P300 1TB 3,5" хард диск
2.200 ден

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 03.12.2020

ДДР3Л 4ГБ 1600МХз Валуе РАМ КИН
ДДР3Л 4ГБ 1600МХз Валуе РАМ КИН
1.190 ден

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 03.12.2020

Western Digital Caviar Blue 2TB WD20EZRZ хард диск
Western Digital Caviar Blue 2TB WD20EZRZ хард диск
3.900 ден
ВД Блуе™ 20ЕЗРЗ, 2000 ГБ, САТА3, 64 МБ, 3,5", 5.400 рпм

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 03.12.2020

Процесор АМД Ризен 7 3800KC
Процесор АМД Ризен 7 3800KC
22.780 ден
Ризен 7 3800KC, Соцкет АМ4, Радни такт 3900 МХз, Л3 цацхе 32МБ, Језгра Зен 2, Број језгри 8,Технологија производњ 7нм,ТДП 105В,Хладњк да,Интегрирани графички сустав не,Мемори цханнел дуал цханнел ...

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 03.12.2020

Матична плоча АС ПРИМЕ З390-П
Матична плоча АС ПРИМЕ З390-П
7.790 ден
ПРИМЕ З390-П

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 03.12.2020

INTEL Core i7 9700 tray процесор
INTEL Core i7 9700 tray процесор
22.690 ден
INTEL Core i7 9700 tray процесор. Сокет 1151 v2, работен такт 3000 MHz, L3 cache 12MB, Coffee Lake, Број на јадра 8, Технологија 14nm, TDP 65W, Кулер има, Икнтегрирана графика Intel UHD Graphics 630.

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 03.12.2020

МС ИРОН миди товер гаминг куќиште
МС ИРОН миди товер гаминг куќиште
1.890 ден
МС ИРОН, Миди товер, АТKC,мАТKC, 3,5" слотови - 2, УСБ 2, 2,5" слотови- 3, УСБ 3.0 1, Ладење 1kc12цм АРГБ ринг вентилаторна задна страна, црна

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 03.12.2020

MS TITAN PRO Gaming куќиште
MS TITAN PRO Gaming куќиште
3.107 ден
МС ТИТАН ПРО, Миди товер, АТKC,мАТKC, 3,5" унутарњ утор 2, УСБ 3, 2,5" унутарњ утор 3, УСБ 3.0 1, црна

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 03.12.2020

ASUS AM4 AS TUF GAMING A520M-PLUS матична плоча
ASUS AM4 AS TUF GAMING A520M-PLUS матична плоча
4.990 ден
TUF GAMING A520M-PLUS, AM4, DDR4, Broj slotovi 4,memorija 2400,2666,2800,3000MHz,PCIe 3.0 x16 2,PCIe x16 1,SATA3 4,RAID 0, 1, 10, 8-kanalno audio,HDMI,DVI,D-Sub,1x 1Gb Ethernet, USB2.0x2,mATX, WLAN...

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 03.12.2020

ASUS 1200 TUF GAMING B460M-PLUS матична плоча
ASUS 1200 TUF GAMING B460M-PLUS матична плоча
6.490 ден
ASUS 1200 TUF GAMING B460M-PLUS матична плоча. TUF GAMING B460M-PLUS, 1200, Intel B460, DDR4, Број на слотови х4, 2400,2666,2800,2933 MHz, RAID 0,1,5, SATA 6Gb/s 6, 1x 10/100/1000 Ethernet, Display Port 1, USB 2.0 4, mATX, M.2 2, USB 3.1 4, Aura sync

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 03.12.2020

МС ВИНСТОН гаминг куќиште
МС ВИНСТОН гаминг куќиште
1.650 ден
МС ВИНСТОН гаминг куќиште МБО:АТKC, мАТKC Материјал: СПЦЦ 0,7 мм Вањки утори: 1kc5,25“. Унутарњ утори: 2kc3.5", 5kc 2,5'' ССД 1kc УСБ 3.0, 2kc УСБ 2.0 Тоол фрее: 2kcХДД Бочни прозор лијеви: про...

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 03.12.2020

МС МЕТРОПОЛИС ПРО гаминг куќиште
МС МЕТРОПОЛИС ПРО гаминг куќиште
2.990 ден
МС МЕТРОПОЛИС, ПРО Гаминг Миди товер куќиште, АТKC, мАТKC Внатресни слотови 2kc3,5", 2kc 2,5", УСБ 2.0 kc2, УСБ 3.0kc 2, ХД аудио,РГБ гумб, РГБ контролна плоча, ПЦИ kc 7, 1kc Раинбов сингле ринг РГ...

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 03.12.2020

МС ПЛАТИНУМ ПРО 80ПЛУС 700В напајањ
МС ПЛАТИНУМ ПРО 80ПЛУС 700В напајањ
2.778 ден
МС ПЛАТИНУМ ПРО 80ПЛУС 700В напајањ. Спецификација: реална снага 700В, црно куќиште, активни ПФЦ, 12 цм вентилатор, СПЦЦ материјал куќишта, дулјина кабела 600мм, 1.5м кабел за напајањ, ОН/ОФФ прек...

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 03.12.2020

  • 1(current)
  • 2
  • 3