text.skipToContent text.skipToNavigation
НЕТ ВРЛ ДЛК ДВА-131IDMK-5855
Цена
670  ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 31.03.2020

Вирелесс Н 802.11н Вирелесс Н УСБ Нано Адаптер, 802.11б/802.11г/802.11н, 2.4ГХз. Компактни дизајн. Интегрирана антена, ВПС типка.