text.skipToContent text.skipToNavigation
˄
1 пронајдени производи
D-link Wireless range extender DAP-1330/E
D-link Wireless range extender DAP-1330/E
1.850  ден
Д-Линк ДАП-1330, Вирелесс ранге еkcтендер, 802.11б/г/н, 2 вањке антене, ВПА, ВПА2, ВПС,ВЕБ ГУИ, подржава Интернет Еkcплоер, Мозилла Фирефоkc, Сафари, Гоогле Цхроме. Компатибилан са веќином 802.11б/...

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 22.09.2020