text.skipToContent text.skipToNavigation
ACER SF314-56-58QD (14" FHD/i5/8GB/512GB SSD) лаптопIDEK000210520
47.047  ден
Цена
35.999  ден
ACER SF314-56-58QD, NX.H4CEX.018. Карактеристики: екран 14.0" FHD 1920х1080px, процесор i5-8265U, меморија 8GB, капацитет 512GB SSD, FREE DOS, сребрена боја, интегрирана графичка карта, 24 месеци г...

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 09.04.2020

За купување на лаптоп или телевизор подаруваме 1.800ден!

За купување на лаптоп или телевизор до 31.03.2020 година ви подаруваме поклон бон во износ од 1.800ден. за наредна нарачка над 6.000ден.
Поклон бонот можете да го искористите до 30 дена од денот кога ќе го добиете, а важи за цел асортиман.
ACER SF314-56-58QD, NX.H4CEX.018. Карактеристики: екран 14.0" FHD 1920х1080px, процесор i5-8265U, меморија 8GB, капацитет 512GB SSD, FREE DOS, сребрена боја, интегрирана графичка карта, 24 месеци гаранција.
големина на екран 14 "
Бренд на процесор Intel
Серија на процесор Core I5
Модел на процесор Intel Core i5-8265U Processor (6M Cache, up to 3.90 GHz)
Брзина на процесор 1 GHz
Број на јадра во процесорот 4
RAM Меморија 8 GB
Тип на меморија DDR4
Капацитет SSD 1 512 GB
посебна графичка картица Не
тип на графичка картица Intel
Модел на графичка карта Intel UHD Graphics 620
модел на графички чипови Intel UHD Graphics 620
Оперативен систем Free Dos
Бренд Acer
Тип на производ Лаптопи