text.skipToContent text.skipToNavigation
HP 250 G6 1WY08EA, лаптопIDEK000064662
Цена
19.046  ден
ХП 250 Г6, Интел Цоре и3 6006У 2,00 ГХз, Цоре 2, 4 ГБ, 15,6" 1366kc768, САТА 500 ГБ, Фрее ДОС, Интел ХД, ДВД±РВ ДЛ, 802.11б/г/нац,ГбитЛАН,Блуетоотх 4.2, ХДМИ, УСБ 2.0, 2kcУСБ 3.1, 1,86 кг, Боја црна,

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 18.08.2020

ХП 250 Г6, Интел Цоре и3 6006У 2,00 ГХз, Цоре 2, 4 ГБ, 15,6" 1366kc768, САТА 500 ГБ, Фрее ДОС, Интел ХД, ДВД±РВ ДЛ, 802.11б/г/нац,ГбитЛАН,Блуетоотх 4.2, ХДМИ, УСБ 2.0, 2kcУСБ 3.1, 1,86 кг, Боја црна,