text.skipToContent text.skipToNavigation

Lenovo 330-15IKB, 81DE014DRM лаптоп (15.6"/i3/4GB/1TB/Radeon 530 2GB)IDEK000211708

23.528 ден
Цена
19.999 ден
Intel Core i3 7020U, 4GB RAM, 1TB HDD, AMD Radeon 530 2GB, 15,6" FullHD

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

0-15IKB, 81DE014DRM лаптоп . Екран:15.6 FHD 1920x1080px, Процесор: I3-7020U, RAM меморија: 4GB, Капацитет: 1000GB , Графичка карта: AMD Radeon 530 2GB, Оперативен систем: FREE DOS, гаранција 24 месеци
големина на екран 15 "
Бренд на процесор Intel
Серија на процесор Core I3
Модел на процесор Intel Core i3-7020U процесор (3M Cache, 2.30 GHz)
Брзина на процесор 2 GHz
Број на јадра во процесорот 2
RAM Меморија 4 GB
Тип на меморија DDR4
Капацитет HDD 1000 GB
посебна графичка картица Да
тип на графичка картица AMD
Модел на графичка карта Radeon RX 540
модел на графички чипови Radeon RX 540
Оперативен систем Free Dos
Бренд Lenovo
Тип на производ Лаптопи