text.skipToContent text.skipToNavigation
KONCAR Машина за сушење SR 7VKP0IDEK000080667
Нашата најниска цена
12.620,00 ден
KONCAR Машина за сушење алишта SR 7VKP0. Технички карактеристики: Енергетска класа: B Боја: Бела Капацитет на сушење: 1-7 kg Број на програми: 15 Гаранција: 36 месеци

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 28.01.2020

KONCAR Машина за сушење алишта SR 7VKP0. Технички карактеристики: Енергетска класа: B Боја: Бела Капацитет на сушење: 1-7 kg Број на програми: 15 Гаранција: 36 месеци