text.skipToContent text.skipToNavigation
ВЕЛОСИПЕД МАКС ЛЕЈДИ 5.0 ЦРВЕН 28"IDEK000206323
9.990,00 ден
Нашата најниска цена
8.990,00 ден
ВЕЛОСИПЕД МАКС ЛЕЈДИ 5.0 ЦРВЕН 28". Карактеристики: Големина на тркала: 28" Алуминиумски рам: 17" Гуми Wanda: 28" (Black) 700*32C Рачки за кочници: алуминиумски рачки седиште: Vader Comfort со М6 Q...

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 12.12.2019

ВЕЛОСИПЕД МАКС ЛЕЈДИ 5.0 ЦРВЕН 28". Карактеристики: Големина на тркала: 28" Алуминиумски рам: 17" Гуми Wanda: 28" (Black) 700*32C Рачки за кочници: алуминиумски рачки седиште: Vader Comfort со М6 Qick Release Бандажи: дупли алуминиумски Кочници: алуминиумски V-brake Средна осовина: со затворен касетен систем Шифтери на преден менувач - Shimano Rear 6 Speed Шифтери на заден менувач - Shimano Rear 6 Speed Педали: полу метални со лагери Браници: Метални Предна корпа Заден багажник Предно и задно светло Браник на ланец
Бренд Max
Тип на производ Велосипед