text.skipToContent text.skipToNavigation
Електричен тротинет TOP LIFE H9 (8")IDEK000206731
23.000,00 ден
Нашата најниска цена
12.990,00 ден
Електричен тротинет TOP LIFE H9. Карактеристики: Тежина: 8.6 КГ Мотор Power: 250W мотор Батерија: LG литиумска батерија 24V 6AH Материјал: Железо и алуминиумска легура Макс. Брзина : 24k m / h Мак...

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 30.01.2020

Електричен тротинет TOP LIFE H9. Карактеристики: Тежина: 8.6 КГ Мотор Power: 250W мотор Батерија: LG литиумска батерија 24V 6AH Материјал: Железо и алуминиумска легура Макс. Брзина : 24k m / h Макс тежина : 120kg Растојание:18-22км Време на полнење: 2 ~ 3ч Големина на тркало: 8 инчa Сертификација: CE MSDS Бои: црно / бело Скутер Големина: 105 * 16 * 111 см