text.skipToContent text.skipToNavigation
MIGLIORI TOBIX7 електричен тротинетIDEK000203279
31.000  ден
Цена
21.899  ден
MIGLIORI TOBIX7 електричен тротинет. Карактеристики: Големина на тркала: 8,5", батерија 5,2Ah/36V, мотор: 350W, електронска кочница, LCD екран кој динамично ја покажува брзината на движење и батери...

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 09.07.2020

MIGLIORI TOBIX7 електричен тротинет. Карактеристики: Големина на тркала: 8,5", батерија 5,2Ah/36V, мотор: 350W, електронска кочница, LCD екран кој динамично ја покажува брзината на движење и батеријата, капацитет Предно LED светло, максимална брзина до 25km/h, со едно полнење на батеријата можете да се движите од 18-20 km, максимален нагиб на искачување 10 степени, носивост од 20 - 150 кг, тежина на тротинетот 12,5кг. Гаранција 12 месеци.