text.skipToContent text.skipToNavigation
Top Life електричен тротинет BE-09-1IDEK000321476
Цена
19.990  ден
Карактеристики на Top Life електричен тротинет BE-09-1: N.W / G.W: 12kg /14kg Моќност на моторот: 350w Батерија: 36v 7.8 AH Дистанца на возење: 25 km Материјал: алуминиум Максимална брзина: 25km/h ...

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 16.07.2020

Карактеристики на Top Life електричен тротинет BE-09-1: N.W / G.W: 12kg /14kg Моќност на моторот: 350w Батерија: 36v 7.8 AH Дистанца на возење: 25 km Материјал: алуминиум Максимална брзина: 25km/h Максимална оптеретување: 120kg Тип на мотор: DC Brushless motor Сертификати: CE MSDS Време на полнење на батеријата: 3-4h Нагиб на искачување: 15 degree Гуми: 8.5 inch Pneumatic tire Кочници со предни и задни дискови LampLED светло со сирена Боја: црна, димензии на пакувањето:1170*16*530mm Димензии на тротинетот: 108 x 43 x 114cm
Бренд TOP LIFE
Тип на производ Електрични тротинети