text.skipToContent text.skipToNavigation
Top Life електричен тротинет BE-22DIDEK000321475
Цена
22.990  ден
Карактеристики на Top Life електричен тротинет BE-22D:N.W / G.W: 14kg /16kg Моќност на моторот: 350w Батерија: 36v 10.4 AH Дистанца на возење: 30-35 km Материјал: алуминиум Максимална брзина: 35km/...

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 17.07.2020

Карактеристики на Top Life електричен тротинет BE-22D:N.W / G.W: 14kg /16kg Моќност на моторот: 350w Батерија: 36v 10.4 AH Дистанца на возење: 30-35 km Материјал: алуминиум Максимална брзина: 35km/h Максимално оптеретување: 120kg Тип на мотор: DC Brushless motor Сертификати: CE MSDS Време на полнење на батеријата: 4-5h Нагиб на качување: 15 degree Гуми: 8 inch Pneumatic tire Кочници со предни и задни дискови LampLED светло со сирена Боја: black, димензии на пакување:1220*220*400mm Димензии на тротинетот: 105 x 50 x 120cm Предни и задни амортизери
Бренд TOP LIFE
Тип на производ Електрични тротинети