text.skipToContent text.skipToNavigation

Gymbit Focus S1 X-bike Статичен велосипедID EK000229514

Gymbit Focus S1 X-bike Статичен велосипедID: EK000229514

Cyber Week акцијата трае од 28.11. од 9ч до 5.12. до 9ч или додека има на залиха.

Купување до 72 рати е овозможено за износ на артикл и/или кошничка над 30.000ден преку кредит од Стопанска Банка АД - Скопје. Повеќе на следниот линк.

Искористете ја можноста за купување со дополнителни 10% попусти за следно купување од 7.10. од 00:00ч. до 5.12.2022. до 9ч. или додека има на залха.

12.990 ден

Цена
9.999 ден

Gymbit Focus S1 X-bike Статичен велосипед, Максимална тежина на корисник: 100kg, Тежина: 17,8kg, Отпор: 8 нивоа, Фунцкии на екран: брзина, време, калории, растојание, скенирање.  Дознај повеќе

Бесплатна достава

Доставуваме веќе од 06.12.2022

Гаранција: 1 год.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Gymbit Focus S1 X-bike е компактен статичен велосипед, кој едноставно се склопува и може да го чувате во мал простор. Со современа, магнетна технологија, прилагодлив отпор и компјутер, тој е идеален за сите спортисти, како и за оние кои сега започнуваат. Доплнителна опрема: LCD монитор на кој ги гледате времето, брзината, растојанието и согорените калории

Боја Бело/Зелена
Тип на производ Собен велосипед
Бренд GM
Гаранција 1 год.
Подесување на оптеретување Компјутерско подесување
тежина на квачило 2.5 kg
степени на отпор 8
Мерење на пулс Да
Тркала за транспорт Да
тежина на машините 17.8 kg
максиламлна носивост 100