text.skipToContent text.skipToNavigation

Тегови 25kgID EK000524126

Тегови 25kgID: EK000524126

ДОСТАВА ВО СТАН бесплатно без разлика на спрат на подрачје на град Скопје. Дознај повеќе овде

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

Цена
3.890 ден

Тегови 25kg Сетот содржи: -Тегови 8 x 2.5kg -Рачни шипки 40cm x 2 -Голема шипка 150cm x 1 Шипките од новата генераци...  Дознај повеќе

Бесплатна достава

Доставуваме веќе од 24.06.2024

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

 
еКупи - Бесплатна испорака и внесување во стан
 
Големите производи се тешки и несмасни за носење до станот, особено ако живеете на горниот кат од вашата зграда и нема лифт во зградата! Потребно е слободно време и енергија што може да се потроши на други работи. Не грижете се, препуштете ни го нам затоа што екупи нуди услуга за бесплатна испорака и внесување во стан на подрачје на град Скопје.
Погледни повеќе овде.

Испораката низ цела Македонија е БЕСПЛАТНА за сите нарачки изнад 2.800ден.

Тегови 25kg

Сетот содржи:

-Тегови 8 x 2.5kg
-Рачни шипки 40cm x 2
-Голема шипка 150cm x 1


Шипките од новата генерација се поцинкувани и отпорни на висок притисок, овозможуваат дисковите да се цврсто фиксирани.

Дисковите се обложени со пластика од 1-ва класа и полнета со специјален малтер, со што се овозможува долготрајност.

Стоперите на краевите овозможуваат заштита од повреда при вежбање.
Теговите со својата издржлива и долготрајна структура, ќе Ви овозможат да ги користите многу години.

Тип на производ Уези
Бренд MSI
Тежина на тегови 25 kg
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!