text.skipToContent text.skipToNavigation
5 пронајдени производи
PHILIPS HP6420/00 Депилатор
PHILIPS HP6420/00 Депилатор
1.899 ден
1.699 ден
 • PHILIPS HP6420/00 Депилатор,
  |
 • Моќност: 1200W,
 • 2 брзини,
 • Гаранција 2 години,
 • Бренд: Philips. |

Гаранција: 2 год.

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 20.01.2021

Прочистувач на воздух Honeywell HA010E
Прочистувач на воздух Honeywell HA010E
6.590 ден
5.490 ден

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 20.01.2021

GORENJE K17WII, електричен бокал
GORENJE K17WII, електричен бокал
1.290 ден
1.060 ден
 • GORENJE K17WII, електричен бокал,
  |
 • Филтер за каменец кој се отстранува,
 • Ротација од 360 степени,
 • Гаранција: 2 години,
 • Бренд: GORENJE. |

Гаранција: 2 год.

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 20.01.2021

SMART WING крило за насочување за клима уреди
SMART WING крило за насочување за клима уреди
1.738 ден
1.350 ден
SMART WING крило за насочување за клима уреди. Карактеристики : минимална должина 60цм максимална должина 110цм. Можност за 360 степени на вртење и насочување на воздухот кој излегува од климата. П...

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 20.01.2021

Beko WMY 71033 PTLMB3 Mашина за перење
Beko WMY 71033 PTLMB3 Mашина за перење
16.490 ден
15.299 ден
 • Капацитет 7 kg,
 • Број на вртежи 1000 rpm,
 • Број на програми 15,
 • Енергетска класа A+++,
 • Гаранција 60 месеци

Гаранција: 5 год.

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 20.01.2021