text.skipToContent text.skipToNavigation
 • 1(current)
 • 2
 • 3
145 пронајдени производи
HR-Popusti-100x100-25postoMAK IstaCena12RatiMKCategory BesplatnaIsporakaMKCategories BrzaIsporakaMKv1
SAMSUNG Galaxy A33 5G, 6.4",6/128GB, 5000mAh (SM-A336BZKGEUC) Black смартфон
SAMSUNG Galaxy A33 5G, 6.4",6/128GB, 5000mAh (SM-A336BZKGEUC) Black смартфон
23.999 ден

17.990 ден

Максимални попусти
 • Бренд: Samsung
 • големина на екран: 6.4 "
 • Оперативен систем: Android
 • RAM Меморија: 6 GB
 • Интерна меморија: 128 GB

Бесплатна испорака

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 03.04.2023

zadnji_komadi_MK TOPizborMK IstaCena12RatiMKCategory BesplatnaIsporakaMKCategories
GORENJE NRS918FVX Side by side Ладилник
GORENJE NRS918FVX Side by side Ладилник
74.990 ден

66.990 ден

 • Бренд: Gorenje
 • Енергетска класа: А+
 • Поставување на производот: Самостоечки
 • Начин на ладење: No Frost
 • Висина: 179.1 cm

Бесплатна испорака

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 03.04.2023

IstaCena12RatiMKCategory BesplatnaIsporakaMKCategories BrzaIsporakaMKv1
Beko HIC 64404 T керамичка плотна
Beko HIC 64404 T керамичка плотна
18.999 ден

13.999 ден

 • Кружен сериграфски дизајн
 • Витроцерамичен
 • Автоматско исклучување
 • Димензии: 60 x 3,7 x 51 cm
 • Гаранција: 5 години

Бесплатна испорака

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 04.04.2023

TOPizborMK IstaCena12RatiMKCategory BesplatnaIsporakaMKCategories BrzaIsporakaMKv1
Gorenje WNEI84BS Машина за перење Инвертер PowerDrive мотор
Gorenje WNEI84BS Машина за перење Инвертер PowerDrive мотор
28.490 ден

22.999 ден

 • Бренд: Gorenje
 • Енергетска класа: A+++
 • Капацитет на перење: 8 kg
 • Број на вртежи: 1400 okr/min
 • Вид на мотор: Инвертер
 • Длабочина: 545 cm

Бесплатна испорака

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 04.04.2023

zadnji_komadi_MK TOPizborMK IstaCena12RatiMKCategory BesplatnaIsporakaMKCategories
Realme 7 PRO 8GB/128GB сребрен смартфон
Realme 7 PRO 8GB/128GB сребрен смартфон
21.990 ден

18.990 ден

 • Бренд: Realme
 • големина на екран: 6.4 "
 • Оперативен систем: Android
 • RAM Меморија: 8 GB
 • Интерна меморија: 128 GB

Бесплатна испорака

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 03.04.2023

TOPizborMK IstaCena12RatiMKCategory BesplatnaIsporakaMKCategories BrzaIsporakaMKv1
VIVAX HOME MWOB-2020G G Вградна микробранова печка
VIVAX HOME MWOB-2020G G Вградна микробранова печка
12.990 ден

10.599 ден

 • Бренд: Vivax
 • Поставување на производот: Вграден
 • Капацитет на печката: 20 l

Бесплатна испорака

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 03.04.2023

IstaCena12RatiMKCategory BesplatnaIsporakaMKCategories BrzaIsporakaMKv1
BENQ MX560 DLP, XGA, 4000ANSI, 30 bits проектор
BENQ MX560 DLP, XGA, 4000ANSI, 30 bits проектор
30.999 ден

24.990 ден

 • BENQ MX560 DLP, XGA, 4000ANSI, 30 bits проектор
 • Резолуција: HD 1024x768p
 • Светлина: 4.000 лумени
 • Контраст: 20.000:1
 • Век на траење на лампа: 15.000 часа
 • Бренд: Benq

Бесплатна испорака

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 03.04.2023

TOPizborMK IstaCena12RatiMKCategory BesplatnaIsporakaMKCategories BrzaIsporakaMKv1
Acer Aspire 5 A515-36-391T Blue (15,6" FHD, Intel Core i3 1115G4, 8GB RAM, 256GB SSD, NX.A8KEX.001 лаптоп
Acer Aspire 5 A515-36-391T Blue (15,6" FHD, Intel Core i3 1115G4, 8GB RAM, 256GB SSD, NX.A8KEX.001 лаптоп
32.990 ден

18.990 ден

 • Acer Aspire 5 A515-36-391T Blue NX.A8KEX.001 лаптоп
 • Intel Core i3-1115G4 процесор
 • 8GB RAM меморија
 • 256GB SSD диск
 • 15.6 FullHD екран

Бесплатна испорака

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 03.04.2023

IstaCena12RatiMKCategory BesplatnaIsporakaMKCategories BrzaIsporakaMKv1
SAMSUNG Galaxy A32 6.4", 4/128GB, 64+8+5+5/20MP, 5000mAh (SM-A325FZBGEUC) Blue Dual SIM смартфон
SAMSUNG Galaxy A32 6.4", 4/128GB, 64+8+5+5/20MP, 5000mAh (SM-A325FZBGEUC) Blue Dual SIM смартфон
18.999 ден

14.590 ден

 • Бренд: Samsung
 • големина на екран: 6.4 "
 • Оперативен систем: Android
 • RAM Меморија: 4 GB
 • Интерна меморија: 128 GB

Бесплатна испорака

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 03.04.2023

TOPizborMK IstaCena12RatiMKCategory BesplatnaIsporakaMKCategories BrzaIsporakaMKv1
Acer Aspire 5 A515-45-R1FG (15,6" FHD IPS, AMD Ryzen 5 5500U, 16GB RAM, 512GB SSD) Pure Silver, лаптоп
Acer Aspire 5 A515-45-R1FG (15,6" FHD IPS, AMD Ryzen 5 5500U, 16GB RAM, 512GB SSD) Pure Silver, лаптоп
41.990 ден

26.990 ден

 • Серија на процесор: Ryzen 5
 • Модел на процесор: AMD Ryzen 5 5500U, 2,10 GHz, Core 6
 • RAM Меморија: 16 GB
 • Капацитет SSD 1: 512 GB

Бесплатна испорака

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 03.04.2023

TOPizborMK IstaCena12RatiMKCategory BesplatnaIsporakaMKCategories BrzaIsporakaMKv1
VIVAX COOL S DESIGN PRO 3,5kW R32 инвертер клима уред
VIVAX COOL S DESIGN PRO 3,5kW R32 инвертер клима уред
34.999 ден

24.990 ден

 • Бренд: Vivax
 • Вредност на греење: 3.81 kW
 • Вредност на ладење: 3.517 kW
 • Енергетски степен на ладење: А++
 • Енергетски степен на греење: А+
 • Намена на климата според просторот: од 26 до 35 m2

Бесплатна испорака

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 03.04.2023

TOPizborMK IstaCena12RatiMKCategory BrzaIsporakaMKv1
Gorenje SVC144FBK безжична правосмукалка
Gorenje SVC144FBK безжична правосмукалка
9.999 ден

6.890 ден

 • Gorenje SVC144FBK безжична правосмукалка
 • 2 во 1 безжична правосмукалка
 • Волумен на садот за прашина: 0.6 l
 • Батерија: 14,4V Li-Ion
 • Трајност на батеријата: 38 min.
 • Време на полнење: 6 часа
 • Гаранција: 2 години

Бесплатна испорака

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 04.04.2023

TOPizborMK IstaCena12RatiMKCategory BesplatnaIsporakaMKCategories BrzaisporakaArtikliMK
VIVAX COOL V+ DESIGN 3,81kW GRAY MIRROR R32 инвертер клима уред
VIVAX COOL V+ DESIGN 3,81kW GRAY MIRROR R32 инвертер клима уред
39.990 ден

32.999 ден

 • Бренд: Vivax
 • Вредност на греење: 3.8 kW
 • Вредност на ладење: 3.5 kW
 • Енергетски степен на ладење: A+++
 • Енергетски степен на греење: А++
 • Намена на климата според просторот: од 26 до 35 m2

Бесплатна испорака

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 03.04.2023

TOPizborMK IstaCena12RatiMKCategory BesplatnaIsporakaMKCategories BrzaIsporakaMKv1
Gorenje WNEI14BS Машина за перење Инвертер PowerDrive мотор
Gorenje WNEI14BS Машина за перење Инвертер PowerDrive мотор
33.990 ден

26.999 ден

 • Бренд: Gorenje
 • Енергетска класа: A+++
 • Капацитет на перење: 10 kg
 • Број на вртежи: 1400 okr/min
 • Вид на мотор: Инвертер
 • Длабочина: 61 cm

Бесплатна испорака

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 04.04.2023

IstaCena12RatiMKCategory BesplatnaIsporakaMKCategories BrzaIsporakaMKv1
MSGW GAMING g103 R5 5600X/2x8GB/M.2 512GB + HDD 1TB/ GTX 1660 Ti gaming декстоп
MSGW GAMING g103 R5 5600X/2x8GB/M.2 512GB + HDD 1TB/ GTX 1660 Ti gaming декстоп
82.990 ден

73.690 ден

 • MSGW GAMING g103 декстоп
 • AMD Ryzen 5 5600X
 • 16GB RAM
 • SSD 512GB
 • HDD 1TB
 • ASUS TUF-GTX1660TI-O6G-EVO-GAMING
 • MS ARMOR V300 GAMING куќиште
 • ASUS AM4 PRIME B550M-K матична плоча

Бесплатна испорака

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 03.04.2023

IstaCena12RatiMKCategory BesplatnaIsporakaMKCategories BrzaIsporakaMKv1
Sony LED KD55XH9096BAEP, 4K Ultra HD, Android, Smart, 4K X-Reality PRO процесор , телевизор
Sony LED KD55XH9096BAEP, 4K Ultra HD, Android, Smart, 4K X-Reality PRO процесор , телевизор
64.990 ден

52.990 ден

 • Бренд: Sony
 • дијагонала: 55"/140 cm
 • резолуција: 3840 x 2160 (4K)
 • технологија: LED
 • Тип на ТВ: SMART
 • Оперативен систем: Android

Бесплатна испорака

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 03.04.2023

TOPizborMK IstaCena12RatiMKCategory BesplatnaIsporakaMKCategories BrzaIsporakaMKv1
Acer Swift 1 SF114-33-P3EE Silver (14" FHD IPS, Intel Pentium Silver N5030U, 8GB RAM, 256GB SSD, лаптоп
Acer Swift 1 SF114-33-P3EE Silver (14" FHD IPS, Intel Pentium Silver N5030U, 8GB RAM, 256GB SSD, лаптоп
29.999 ден

25.990 ден

 • Acer Swift 1 SF114-33-P3EE Silver лаптоп
 • 14" fullHD IPS екран
 •  Intel Pentium Silver N5030U процесор
 • 8GB RAM меморија
 • SSD 256GB PCIe NVMe диск

Бесплатна испорака

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 03.04.2023

HR-Popusti-100x100-40postoMAK IstaCena12RatiMKCategory BesplatnaIsporakaMKCategories BrzaIsporakaMKv1
STANLEY FATMAX SXFPW21MPE - Перач под притисок 145 бари/2100W
STANLEY FATMAX SXFPW21MPE - Перач под притисок 145 бари/2100W
25.990 ден

15.590 ден

Максимални попусти
 • STANLEY FATMAX SXFPW21MPE - Перач под притисок
 • Моќност: 145 бари / 2.100W
 • Гаранција: 2 години
 • 2 додатоци за прскање, 2 четки
 • Бренд: Stanley

Бесплатна испорака

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 03.04.2023

TOPizborMK IstaCena12RatiMKCategory BesplatnaIsporakaMKCategories BrzaIsporakaMKv1
Acer Swift 1 SF114-33-P629 Gold (14" FHD IPS, Intel Pentium Silver N5030U, 8GB RAM, 256GB SSD, лаптоп
Acer Swift 1 SF114-33-P629 Gold (14" FHD IPS, Intel Pentium Silver N5030U, 8GB RAM, 256GB SSD, лаптоп
29.999 ден

17.990 ден

 • Acer Swift 1 SF114-33-P629 Gold лаптоп
 • 14" fullHD IPS екран
 •  Intel Pentium Silver N5030U процесор
 • 8GB RAM меморија
 • SSD 256GB PCIe NVMe диск

Бесплатна испорака

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 03.04.2023

TOPizborMK IstaCena12RatiMKCategory BesplatnaIsporakaMKCategories BrzaIsporakaMKv1
Lenovo Legion 5 15IMH05H Black (15,6" FHD 120Hz/Intel i5-10300H/8GB DDR4/512GB SSD/GTX 1650 Ti 4GB)
Lenovo Legion 5 15IMH05H Black (15,6" FHD 120Hz/Intel i5-10300H/8GB DDR4/512GB SSD/GTX 1650 Ti 4GB)
56.990 ден

41.999 ден

 • Lenovo Legion 5 15IMH05H Black, 82AU006QRM лаптоп,
 • Intel Core i5 10300H,
 • 8GB RAM,
 • SSD 512GB,
 • nVidia GTX 1650 Ti 4GB,
 • 15,6" FullHD 120Hz 250Nits екран.

Бесплатна испорака

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 03.04.2023

HR-Popusti-100x100-20postoMAK IstaCena12RatiMKCategory BesplatnaIsporakaMKCategories BrzaIsporakaMKv1
ISKRA AR 2500 бензински агрегат
ISKRA AR 2500 бензински агрегат
24.990 ден

19.999 ден

Максимални попусти
 • ISKRA AR 2500 агрегат 4,1 kW
 • Излезна моќност (S2 5мин): 2500 W
 • напон: 2 × 230V ~ 50Hz
 • Гаранција:2 год.
 • резервоарот за гориво: 15 l • Стартување: рачно

Бесплатна испорака

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 03.04.2023

IstaCena12RatiMKCategory BesplatnaIsporakaMKCategories BrzaIsporakaMKv1
Villager Ел.косилка Villy 1000 Е
Villager Ел.косилка Villy 1000 Е
4.199 ден

3.490 ден

Villager Ел.косилка Villy 1000 Е.Моќност 1000W, широчина на косење 305мм, површина на косење 300м2, висина на косење: 25-55 mm (3 нивоа), Дијаметар на предни и задни тркалца: 140 mm/ 140 mm, капаци...

Бесплатна испорака

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 03.04.2023

IstaCena12RatiMKCategory BesplatnaIsporakaMKCategories BrzaIsporakaMKv1
Intex 26334 Ultra XTR Frame 610x122cm монтажен базен со песочна пумпа
Intex 26334 Ultra XTR Frame 610x122cm монтажен базен со песочна пумпа
82.990 ден

69.999 ден

ГРАТИС Intex душек
 • Intex 26334 Ultra XTR Frame монтажен базен со песочна пумпа
 • Димензии: 610x122 cm
 • Капацитет: 30.079литри (90%)
 • Песочна филтер пумпа со капацитет 7.900 литри на час
 • Бренд: INTEX

Бесплатна испорака

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 03.04.2023

HR-Popusti-100x100-45postoMAK IstaCena12RatiMKCategory BesplatnaIsporakaMKCategories BrzaIsporakaMKv1
STANLEY SXPW22PE - Перач под притисок 150 бари/2200W
STANLEY SXPW22PE - Перач под притисок 150 бари/2200W
19.999 ден

10.999 ден

Максимални попусти
 • STANLEY SXPW22PE - Перач под притисок,
 • Моќност: 150 бари / 2.200W,
 • Гаранција: 2 години,
 • 2 додатоци за прскање, 2 четки,
 • Бренд: Stanley.

Бесплатна испорака

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 03.04.2023

IstaCena12RatiMKCategory BesplatnaIsporakaMKCategories BrzaIsporakaMKv1 Gratis Hlorna MK
INTEX 26702 PRISM FRAME 305 x 76 со пумпа
INTEX 26702 PRISM FRAME 305 x 76 со пумпа
10.999 ден

8.999 ден

ГРАТИС Intex душек
 • INTEX 26702 PRISM FRAME 305 x 76 со пумпа
 • Димензии: 305x76 cm
 • Капацитет: 4.485 литри (90%)
 • Филтер пумпа со капацитет 1.250 литри на час
 • Бренд: INTEX

Бесплатна испорака

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 03.04.2023

 • 1(current)
 • 2
 • 3