SAMSUNG WW80TA026AE1LE машина за перењеID EK000439528
SAMSUNG WW80TA026AE1LE машина за перењеID: EK000439528
Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!
ДОСТАВА ВО СТАН бесплатно без разлика на спрат на подрачје на град Скопје. Дознај повеќе овде
- Цена
- 29.999 ден
Samsung WW80TA026AE1LE машина за алишта Енергетска класа:B Капацитет: 8 kg Број на вртежи: 1200 Мотор: Инвертер Димензии: 85 x 60 x 55 cm
Дознај повеќе
Бесплатна достава
Гаранција: 5 год.
Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати
Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена
Вашиот производ е додаден во кошничката
Можеби ќе ве интересира и ова
еКупи - Бесплатна испорака и внесување во стан
Големите производи се тешки и несмасни за носење до станот, особено ако живеете на горниот кат од вашата зграда и нема лифт во зградата! Потребно е слободно време и енергија што може да се потроши на други работи. Не грижете се, препуштете ни го нам затоа што еКупи нуди услуга за бесплатна испорака и внесување во стан на подрачје на град Скопје. Погледни повеќе овде.
Испораката низ цела Македонија е БЕСПЛАТНА за сите нарачки изнад 2.800 ден.
Испораката низ цела Македонија е БЕСПЛАТНА за сите нарачки изнад 2.800 ден.
| Бренд | Samsung |
| Гаранција | 5 год. |
| Боја | Бела |
| Тип на производ | Машини за перење алишта |
| Енергетска класа | B |
| Вид на мотор | Инвертер |
| Капацитет на перење | 8 kg |
| Број на вртежи | 1200 okr/min |
| Висина | 85 cm |
| Ширина | 60 cm |
| Длабочина | 55 cm |