GORENJE Стаклокерамичка плоча ECT322BSCID EK000325528
GORENJE Стаклокерамичка плоча ECT322BSCID: EK000325528
Купувајте на рати со Mint Credit! Одберете до 4 рати без камата или од 6 до 36 рати комотно од вашиот дом. Погледнете за повеќе информации овде!
ДОСТАВА ВО СТАН бесплатно без разлика на спрат на подрачје на град Скопје. Дознај повеќе овде
Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!
УЛОВ НА НЕДЕЛАТА: Искористи попусти до 60% + 10% со кодот: ulovi10 ! Дознај повеќе овде!
- 11.990 ден
- Цена
- 9.099 ден
Улови +10% со кодот: ulovi10
Тип на плоча: Стаклокерамичка Број зони за готвење: 4 L2 кеш (MB): Не Flexi Cook зона: Не Висина: 5.1 cm Ширина: 30 cm Длабочина: 52 cm GORENJE Стаклокерамичка плоча ECT322BSC
Дознај повеќе
Бесплатна достава
Доставуваме веќе од 04.06.2026
Гаранција: 2+3 год
Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати
Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена
Вашиот производ е додаден во кошничката
Можеби ќе ве интересира и ова

STOP&GO
Направете пауза кога било
Stop&Go функцијата го запира готвењето и продолжува со потполно истите параметри кога повторно ќе ја активирате.
За потполна безбедност на вашите деца
Функцијата ChildLock е одлична за оние кои имаат деца. Никогаш не било побезбедно за децата да ги оставите сами во кујната, бидејќи не можат да ги регулираат или да ги активираат апаратите благодарејќи на оваа функција.
За сите кои секогаш доцнат на вечера!
Функцијата StayWarm одржува константна температурата од 70˚C. На тој начин храната ги задржува вкусот и топлината до сервирањето.
Идеална контрола
Тајмерот може да се приспособи до 99 минути. Доколку го знаете оптималното време за подготовка на одредено јадење, приспособете го мерачот на време (тајмерот) и плочата автоматски ќе се изгасне, а воедно сигналот ќе ве извести за тоа.
| Бренд | Gorenje |
| Гаранција | 2+3 год |
| Тип на производ | Плочи за готвење |
| Тип на плоча | Стаклокерамичка |
| Број зони за готвење | 2 |
| Flexi Cook зона | Не |
| Powerboost | Не |
| Висина | 5.1 cm |
| Ширина | 30 cm |
| Длабочина | 52 cm |