Samsung RB34T671FSA/EK, 340L(228/112), A+, 185cm фрижидерID EK000533896
Samsung RB34T671FSA/EK, 340L(228/112), A+, 185cm фрижидерID: EK000533896
ДОСТАВА ВО СТАН бесплатно без разлика на спрат на подрачје на град Скопје. Дознај повеќе овде
Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!
- Цена
- 37.999 ден
Бесплатна достава
Гаранција: 2 год.
Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати
Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена
Вашиот производ е додаден во кошничката
еКупи - Бесплатна испорака и внесување во стан
Големите производи се тешки и несмасни за носење до станот, особено ако живеете на горниот кат од вашата зграда и нема лифт во зградата! Потребно е слободно време и енергија што може да се потроши на други работи. Не грижете се, препуштете ни го нам затоа што еКупи нуди услуга за бесплатна испорака и внесување во стан на подрачје на град Скопје. Погледни повеќе овде.
Испораката низ цела Македонија е БЕСПЛАТНА за сите нарачки изнад 2.800 ден.
Испораката низ цела Македонија е БЕСПЛАТНА за сите нарачки изнад 2.800 ден.
| Тип на производ | Ладилници |
| Бренд | Samsung |
| Гаранција | 2 год. |
| Енергетска класа | E |
| Поставување на производот | Самостоечки |
| Начин на ладење | No Frost |
| Промена на насоката на отварање на вратата | Да |
| Аларм за отворена врата | Не |
| Диспанзер за вода | Не |
| Ледомат | Не |
| Автоматско одмрзнување на фрижидерот | Не |
| WiFI вграден | Не |
| Висина | 185 cm |
| Ширина | 59.5 cm |
| Длабочина | 59.5 cm |
| Нето тежина | 66 kg |
| Бруто тежина | 69 kg |