Vox IKK 3410F Вграден фрижидерID EK000544402
Vox IKK 3410F Вграден фрижидерID: EK000544402
Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!
ДОСТАВА ВО СТАН бесплатно без разлика на спрат на подрачје на град Скопје. Дознај повеќе овде
- Цена
- 24.999 ден
Боја Бела Систем на одмрзнување Ав...
Дознај повеќе
Бесплатна достава
Гаранција: 5 год.
Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати
Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена
Вашиот производ е додаден во кошничката
еКупи - Бесплатна испорака и внесување во стан
Големите производи се тешки и несмасни за носење до станот, особено ако живеете на горниот кат од вашата зграда и нема лифт во зградата! Потребно е слободно време и енергија што може да се потроши на други работи. Не грижете се, препуштете ни го нам затоа што еКупи нуди услуга за бесплатна испорака и внесување во стан на подрачје на град Скопје. Погледни повеќе овде.
Испораката низ цела Македонија е БЕСПЛАТНА за сите нарачки изнад 2.800 ден.
Испораката низ цела Македонија е БЕСПЛАТНА за сите нарачки изнад 2.800 ден.
| Боја | Бела |
| Систем на одмрзнување | Автоматски / Мануелно |
| Тип на контроли | Механички |
| Тип | Вграден фрижидер со горен замрзнувач |
| Систем на ладење | Static - Less Frost |
| Климатска класа | ST / N |
| Нето капацитет на уредот | 251 l |
| Нето капацитет на фрижидерот | 181 l |
| Нето капацитет на замрзнувачот | 70 l |
| Ниво на бучава | 38 dB |
| Класа на енергетска ефикасност | F |
| Годишна потрошувачка на електрична енергија (kWh) | 271 |
| Разладно средство | R600a |
| Гаранција | 5 години |
| Капацитет на замрзнување (kg/24h) | 3.30 |
| Тип на производ | Ладилник |
| Бренд | Vox |
| Гаранција | 5 год. |
| Енергетска класа | F |
| Поставување на производот | Вграден |
| Начин на ладење | Low Frost |
| Висина | 177 cm |
| Ширина | 54 cm |