VOX CHT5155W ШпоретID EK000546893
VOX CHT5155W ШпоретID: EK000546893
Купувајте на рати со Mint Credit! Одберете до 4 рати без камата или од 6 до 36 рати комотно од вашиот дом. Погледнете за повеќе информации овде!
ДОСТАВА ВО СТАН бесплатно без разлика на спрат на подрачје на град Скопје. Дознај повеќе овде
Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!
- Цена
- 22.999 ден
Карактеристики Вредности
Дознај повеќе
Бесплатна достава
Гаранција: 5 год.
Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати
Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена
Вашиот производ е додаден во кошничката
Можеби ќе ве интересира и ова
| Карактеристики | Вредности |
|---|---|
|
Категорија |
Стакленокерамички шпорети |
| Тип | Стакленокерамички |
| Рингла 1 | Стакленокерамичка рингла 145 mm, 1200 W |
| Рингла 2 | Стакленокерамичка рингла 145 mm, 1200 W |
| Рингла 3 | Стакленокерамичка рингла 180 mm, 1800 W |
| Рингла 4 | Стакленокерамичка рингла 180 mm, 1800 W |
| Тип на рерна | Електрична |
| Функција за брзинска скара | Да |
| Функција на долниот грејач со вентилатор | Да |
| Функција за двострана скара со вентилатор | Да |
| Технологии | Голема рерна, Два плехови, гратис кабел за напојување |
| Волумен на рерна | 53 l |
| Број на функции | 8 |
| Дефрост функција | Да |
| Хромирана решетка | 1 парче |
| Гратис плех за печење | Да - 1 плиток + 1 длабок |
| Отстранлива врата од рерна | Да |
| Фиока | Да |
| Висина со подигнат капак | 1450 mm |
| Ширина | 500 mm |
| Длабочина со отворена вата | 1050 mm |
|
Грил и вентилатор функција |
Да |
| Горен грејач | 1000 W |
| Долен грејач | 1000 W |
| Електричен грејач за грил | 1600 W |
| Електричен двоен грејач за грил | 2600 W |
| Индекс на енергетска ефикасност - стандард | 106.1 |
| Индекс на енергетска ефикасност - со вентилатор | 94.5 |
| Потрошувачка на електрична енергија - стандардна | 0,82 kWh/ciklus |
| Потрошувачка на електрична енергија - со вентилатор | 0.73 kWh/ciklus |
| Функција на вентилатор | Да |
| Функција за статичко печење | Да |
| Турбо функција | Да |
| Вкупна електрична енергија | 8600 W |
| EasyFix дежачи за плехови | Да |
| Енергетска класа | А |
| Светлина внатре во рерната | Да |
| Тип на тајмер | Дигитален |
| Термостат | Да |
| Гаранција | 5 години |
| Боја | Бела |
| Димензија на шпоретот | 850 х 500 х 600 mm |
| Димензија на целото пакување | 919 x 545 x 684 mm |
| Нето тежина | 42,75 |
| Бруто тежина | 44,33 |
| Бренд | Vox |
| Гаранција | 5 год. |
| Тип на шпорет | Стаклокерамика |
| Енергетска класа | А |
| Поклопец | Без капак |
| Волумен на рерна | 53 l |
| Тип на печка | Електрична |
| Број на функции на рерната | 8 |
| Број зони за готвење | 4 |
| Висина | 85 cm |
| Ширина | 50 cm |
| Длабочина | 60 cm |
| Нето тежина | 42.75 kg |
| Бруто тежина | 44.33 kg |