text.skipToContent text.skipToNavigation

BEKO BIM 22302 X ФурнаID EK000334883

BEKO BIM 22302 X ФурнаID: EK000334883

17.999 ден
Цена
11.730 ден
BEKO BIM 22302 X Фурна Вид на рерна: Вентилаторска Начин на чистење: SteamShine функција Капацитет: 71 l Гарацнија: 5 години  Дознај повеќе

Бесплатна испорака

Доставуваме веќе од 15.08.2022

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

  • BEKO BIM 22302 X Фурна за вградување
  • Енергетска класа:A
  • Капацитет на фурната:71L
  • 8 функции на рерната
  • Електронски контроли
  • Вентилатор,Грил
  • Дигитален тајмер
  • Димензии:60x60x57cm
  • Мултифункционална
  • Гаранција 5 години

Рерна

Капацитет на рерната: Medium
Функции на рерната   8
Вкупен капацитет на рерните (L): 71 L
Број на рерни: 1
Капацитет на внатрешноста 1-ва рерна (L): 71 L

Функции и програми за готвење

Конвекцијално готвење:  има 
Грил:  има 

Дизајн

Боја на производот:  Black, Stainless steel
Тип на контроли:  Ротирачки
Вграден дисплеј:  има
Позиција на контролите:  Front
Вграден часовник:  има
Clock type:  Electronic

Напојување

Класа на енергетска ефикасност:  A

Осветлување

Тип на лампа: Halogen

Тежина и димензии

Широчина (mm): 594 mm
Длабочина (mm): 567 mm
Висина (mm): 595 mm
Тип на производ Рерни
Бренд Beko