text.skipToContent text.skipToNavigation

BEKO BIM 25302 X вградна рернаID EK000423192

BEKO BIM 25302 X вградна рернаID: EK000423192

Cyber Week акцијата трае од 28.11. од 9ч до 5.12. до 9ч или додека има на залиха.

Искористете ја можноста за купување со дополнителни 10% попусти за следно купување од 7.10. од 00:00ч. до 5.12.2022. до 9ч. или додека има на залха.

Купување до 72 рати е овозможено за износ на артикл и/или кошничка над 30.000ден преку кредит од Стопанска Банка АД - Скопје. Повеќе на следниот линк.

17.499 ден

Цена
11.990 ден

BEKO BIM 25302 X вградма рерна Енергетска класа: A Капацитет: 71l Гаранција: 60 месеци Димензии (ВxШxД): 60x60x57cm Технички спецификации:  Дознај повеќе

Бесплатна достава

Доставуваме веќе од 06.12.2022

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

 • BEKO BIM 25302 X вградма рерна
 • Енергетска класа: A
 • Капацитет: 71l
 • Гаранција: 60 месеци
 • Димензии (ВxШxД): 60x60x57cm

Технички спецификации:

 • Фурна за вградување
 • Мултифункционална
 • Енергетска класа:А
 • Капацитет на фурната:71L
 • 8 функции
 • Грил,Вентилатор
 • Дигитален тајмер
 • Димензии:60x60x57cm
Тип на производ Рерни
Бренд Beko