TESLA LED TV 32S635SHS Frameless, HD Ready, Smart TV, Google TV, Chromecast, DVB-T/T2/C/S/S2ID EK000637609
TESLA LED TV 32S635SHS Frameless, HD Ready, Smart TV, Google TV, Chromecast, DVB-T/T2/C/S/S2ID: EK000637609
УЛОВ НА НЕДЕЛАТА: Искористи попусти до 60% + 5% со кодот: ulovi5 ! Дознај повеќе овде!
ДОСТАВА ВО СТАН бесплатно без разлика на спрат на подрачје на град Скопје. Дознај повеќе овде
Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!
- Цена
- 9.999 ден
TESLA LED TV 32S635SHS Frameless, HD Ready, Smart TV, Google TV, Chromecast, DVB-T/T2/C/S/S2
Дознај повеќе
Бесплатна достава
Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати
Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена
Вашиот производ е додаден во кошничката
еКупи - Бесплатна испорака и внесување во стан
Големите производи се тешки и несмасни за носење до станот, особено ако живеете на горниот кат од вашата зграда и нема лифт во зградата! Потребно е слободно време и енергија што може да се потроши на други работи. Не грижете се, препуштете ни го нам затоа што еКупи нуди услуга за бесплатна испорака и внесување во стан на подрачје на град Скопје. Погледни повеќе овде.
Испораката низ цела Македонија е БЕСПЛАТНА за сите нарачки изнад 2.800 ден.
Испораката низ цела Македонија е БЕСПЛАТНА за сите нарачки изнад 2.800 ден.
TESLA LED TV 32S635SHS Frameless, HD Ready, Smart TV, Google TV, Chromecast, DVB-T/T2/C/S/S2
| Тип на производ | Телевизори |
| Бренд | Tesla |
| Боја | Сребрена |
| VESA стандард | 200 x 200 |
| Тежина | 3.6 kg |
| Тип на екран | IPS |
| Bluetooth | Да |
| Освежување на слики [Hz] | 60 Hz |
| Оперативен систем | Google TV |
| звук | 20 W |
| WiFI вграден | Да |
| TV tuner | DVB-T/T2/C/S/S2 |
| Тип на ТВ | SMART |
| Технологија на телевизорот | LED |
| Резолуција | 1360 x 768 (HD+) |
| Композитни влез | Да |
| Компонентни влез | Не |
| HDR | Не |
| HDMI 1.4 | 2 kom |
| Google Assistant | Да |
| Етернет влез | Да |
| Дијагонала | 32"/82 cm |
| дигитален излез | Да |
| Далечински управувач | Стандард |
| CI+ | Да |