VIVAX Imago QLED TV 50Q10C, 4K Ultra HD, Smart TV, Android, HDR10+ID EK000574675
VIVAX Imago QLED TV 50Q10C, 4K Ultra HD, Smart TV, Android, HDR10+ID: EK000574675
Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!
ДОСТАВА ВО СТАН бесплатно без разлика на спрат на подрачје на град Скопје. Дознај повеќе овде
- Цена
- 21.999 ден
VIVAX IMAGO QLED 50Q10C 50" UHD 4K Adnorid телевизор со екран од: 50'' / 127 cm, Резолуција: 3840 X 2160 (4K UHD) · Технологија: QLED · TV tuner:DVB-T2 H.265/DVB-S2, WiFi: Да , Bluetooth: Да, Оптич...
Дознај повеќе
Бесплатна достава
Гаранција: 2 год.
Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати
Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена
Вашиот производ е додаден во кошничката
еКупи - Бесплатна испорака и внесување во стан
Големите производи се тешки и несмасни за носење до станот, особено ако живеете на горниот кат од вашата зграда и нема лифт во зградата! Потребно е слободно време и енергија што може да се потроши на други работи. Не грижете се, препуштете ни го нам затоа што еКупи нуди услуга за бесплатна испорака и внесување во стан на подрачје на град Скопје. Погледни повеќе овде.
Испораката низ цела Македонија е БЕСПЛАТНА за сите нарачки изнад 2.800 ден.
Испораката низ цела Македонија е БЕСПЛАТНА за сите нарачки изнад 2.800 ден.
VIVAX IMAGO QLED 50Q10C 50" UHD 4K Adnorid телевизор со екран од: 50'' / 127 cm, Резолуција: 3840 X 2160 (4K UHD) · Технологија: QLED · TV tuner:DVB-T2 H.265/DVB-S2, WiFi: Да , Bluetooth: Да, Оптички излез: ДА, HDMI x3, USB x2, CI+ има , SMART Amdroid 11.0, Dolby Atmos+Dolby Vision, HDR10+, HbbTV 2.0, Google voice assistant.











| Тип на производ | Телевизори |
| Бренд | Vivax |
| Боја | Црна |
| Гаранција | 2 год. |
| VESA стандард | 200 x 200 |
| USB 2.0 | 2 kom |
| Bluetooth | Да |
| Освежување на слики [Hz] | 60 Hz |
| Оперативен систем | Android |
| постоље | Да |
| WiFI вграден | Да |
| TV tuner | DVB-T2/C/S2 |
| Тип на ТВ | SMART |
| Технологија на телевизорот | QLED |
| Резолуција | 3840 x 2160 (4K) |
| HDMI 1.4 | 3 kom |
| Google Assistant | Да |
| Дијагонала | 50"/127 cm |
| Далечински управувач | SMART |
| Alexa | Да |
| Bixby | Да |