VIVAX HOME CHO-60PA075A X аспираторID EK000502766
VIVAX HOME CHO-60PA075A X аспираторID: EK000502766
ДОСТАВА ВО СТАН бесплатно без разлика на спрат на подрачје на град Скопје. Дознај повеќе овде
Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!
- Цена
- 3.099 ден
Кујнските аспиратори VIVAX, со традиционален изглед, го комплетираат дизајнот на вашата кујна и создаваат вистинско кулинарско искуство во вашиот дом! Аспиратори со ниско ниво на бучава, како ти...
Дознај повеќе
Бесплатна достава
Гаранција: 3 год.
Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати
Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена
Вашиот производ е додаден во кошничката
Можеби ќе ве интересира и ова
еКупи - Бесплатна испорака и внесување во стан
Големите производи се тешки и несмасни за носење до станот, особено ако живеете на горниот кат од вашата зграда и нема лифт во зградата! Потребно е слободно време и енергија што може да се потроши на други работи. Не грижете се, препуштете ни го нам затоа што еКупи нуди услуга за бесплатна испорака и внесување во стан на подрачје на град Скопје. Погледни повеќе овде.
Испораката низ цела Македонија е БЕСПЛАТНА за сите нарачки изнад 2.800 ден.
Испораката низ цела Македонија е БЕСПЛАТНА за сите нарачки изнад 2.800 ден.
Кујнските аспиратори VIVAX, со традиционален изглед, го комплетираат дизајнот на вашата кујна и создаваат вистинско кулинарско искуство во вашиот дом! Аспиратори со ниско ниво на бучава, како тивок разговор. Лед светло кое заштедува енергија и обезбедува подобра видливост при готвење.
Основни карактеристики
- Тип: Аспиратор под елементот
- Број на брзини: 2
- Мотор (Ш): 75
- Ширина (см): 60
- Висина (см): 14
- Длабочина (см): 50
- Боја: нерѓосувачки челик
- Други карактеристики
- Ниво на бучава [dB]: 51
- Енергетска класа (нова): Б
| Тип на производ | Аспиратор |
| Бренд | Vivax |
| Гаранција | 3 год. |
| Тип на аспиратор | Поделементна |
| Енергетска класа | B |
| Потрошувачка на ел. енергија | 30 kWh/annum |
| Бучавост (dB) | 55 dB |
| Класа на употребливост на динамика на течност | E |
| Ниво на ефикасност на филтрирање на масти | E |
| Ниво на ефикасност на осветлување | B |
| Број на брзини | 2 |
| Дијаметар на одвод на воздух | 15 cm |
| Проток на воздух при максимлна (регуларна) брзина | 201 m3/h |
| Проток на воздух при минимална брзина | 149 m3/h |
| Екран | Не |
| Функција на време | Не |
| Премаз против отисок од прст | Не |
| Сигуносно исклучување | Не |
| Wifi поврзување | Не |
| Висина | 14 cm |
| Ширина | 60 cm |
| Длабочина | 50 cm |
| Нето тежина | 4.8 kg |
| Бруто тежина | 5.5 kg |