Gorenje GV561D10 вградна машина за садовиID EK000374456
Gorenje GV561D10 вградна машина за садовиID: EK000374456
ДОСТАВА ВО СТАН бесплатно без разлика на спрат на подрачје на град Скопје. Дознај повеќе овде
Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!
УЛОВ НА НЕДЕЛАТА: Искористи попусти до 60% + 10% со кодот: ulovi10 ! Дознај повеќе овде!
- 26.990 ден
- Цена
- 23.499 ден
Улови +10% со кодот: ulovi10
Бесплатна достава
Доставуваме веќе од 01.06.2026
Гаранција: 5 год.
Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати
Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена
Вашиот производ е додаден во кошничката
Можеби ќе ве интересира и ова
| Тип на производ | Машини за миење садови |
| Гаранција | 5 год. |
| Боја | Бела |
| Бренд | Gorenje |
| Енергетска класа | A+++ |
| Поставување на производот | Вграден |
| Потрошувачка на вода (за 1 циклус) | 9.5 l |
| Бучавост (dB) | 45 dB |
| Капацитет (број сетови на садови) | 11 |
| Број на програми | 5 |
| Брза програма | Да |
| Еко програм | Да |
| Автоматски програм | Да |
| Интензивен програм | Да |
| Одложен почеток на работа | Да |
| Звучен сигнал за крај со работење | Да |
| Автоматско отварање на врата | Да |
| Индикатор средство за перење (сјај) | Да |
| Индикатор за сол | Да |
| Aquastop | Да |
| Детска сигурносна заштита | Да |
| Wifi поврзување | Не |
| Висина | 82 cm |
| Ширина | 45 cm |
| Длабочина | 55 cm |
| Нето тежина | 34.5 kg |
| Бруто тежина | 39.5 kg |


