text.skipToContent text.skipToNavigation
˄
Gymbit Bodyshaper Гел перничињаIDEK000036230
Цена
290  ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 27.10.2020

Повеќенаменски Gymbit Bodyshaper гел перничиња во форма на пеперутка кои можат да се користат за тонирање на сите мускулни групи на телото - рацете, нозете, бутовите, мускулите на задникот, стомакот, грбот итн. Перничињата се 100% безбедни, удобни и едноставни за местење. Количина: